.

.

Kosiarka elektryczne AL-KO SILVER COMFORT 46.4 E

113103

Ciche i wydajne koszenie, zbieranie ściętej trawy i mulczowanie na dużych trawnikach; wygodna i bezpieczna w użyciu - to cechy niezwykle mocnej i wytrzymałej kosiarki elektrycznej AL-KO Silver 46.4 E Comfort.

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENE!!!

DZWOŃ!! 662-184-436

1 163,00 zł
1 263,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto
Ilość


Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

Dzięki bezemisyjnej i cichej pracy kosiarka elektryczna Silver 46.4 E Comfort jest idealnym urządzeniem do pielęgnacji trawników w każdym terenie. Kosiarki elektryczne AL-KO są dostępne z silnikami o mocy do 1,6 kW i pracują bez spalin, oleju silnikowego, wytwarzania ciepła i nadmiernego hałasu. Zasilanie elektryczne pozwala na cichą pracę bez względu moc silnika. Gwarancja sukcesu: łatwe i ekologiczne koszenie dzięki wysokiemu komfortowi użytkowania i małej wadze.

Dzięki funkcji 3INONE model Silver 46.4 E Comfort oferuje możliwość mulczowania - drobno posiekana trawa jest wdmuchiwania z powrotem na trawnik i działa jako naturalny nawóz. W tym celu wystarczy włożyć do kanału wyrzutowego klin mulczujący. Mulczowanie jest nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też oszczędza wysiłku związanego z utylizacją ściętej trawy oraz zmniejsza wydatki na nawóz.

Model Silver 46.4 E Comfort o szerokości koszenia 46 cm przekonuje mocnym silnikiem elektrycznym - idealnym do efektywnego koszenia nawet większych trawników. Niezwykle trwały korpus ze stali gwarantuje długą żywotność kosiarki. Ten flagowy model wśród kosiarek elektrycznych posiada bardzo duże koła w rozmiarze XXL, co czyni go idealnym urządzeniem zarówno dla początkujących, którzy cenią sobie ponadprzeciętny komfort użytkowania, jak i wymagających ogrodników-hobbystów.

Dla Twojego bezpieczeństwa: przełącznik bezpieczeństwa sprawia, że rozruch i obsługa stają się łatwe i bezpieczne, a blokada wypadania przewodu chroni przed niezamierzonym odłączeniem źródła zasilania.

Specyfikacja:

Szerokość robocza w cm - 46.0

funkcjonować - 3in1

Wartość drgań w m/s² - 6.0

Kierownica z regulacją wysokość - tak

Zbieranie - tak

z zaczepem- Tak

Moc silnika w kW - 1600.0

Ilość noży - 1.0

Waga netto w kg - 29.5

obudowa - Stal

Wskaźnik poziomu napełnienia - tak

wyrzut boczny - nie

Regulacja wysokości koszenia - Centralna, 7-krotna

Rozłączanie napędu - nie

Wys. koszenia min/max (mm) - 30.0

Gwar. poziom hałasu w db(A) - 95.0

Materiał skrzyni ładunkowej - Tworzywo sztuczne

Składana kierownica - tak

Funkcja mulczowania - tak

Rodzaj dźwigni regulacji wysok. - Łatwa regulacja wysokości

Kierownica: Typ uchwytu - Prosty , metalowy uchwyt

pojemność kosza - 65.0

Koła z łożyskami kulkowymi - tak

Rodzaj napędu - Elektryczny

AL-KO
113103
3 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne