Serwis

Firma Tomex-Ogrody jest Zarejestrowanym Autoryzowanym Serwisem sprzętu ogrodniczego i leśnego. Tym samym oferuje profesjonalną naprawę i konserwację sprzętu, urządzeń, maszyn i narzędzi niezbędnych do pracy na terenach zielonych. Serwis Tomex-Ogrody zapewnia najlepsze części i fachową obsługę. Posiada profesjonalnie wyposażony warsztat naprawczy oraz specjalistów z wiedzą i praktyką.

Wieloletnie doświadczenie Tomex-Ogrody pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zgromadzona przez lata wiedza przekłada się na możliwość zaoferowania najlepszych rozwiązań. Serwis posiada pełne zaplecze części zamiennych renomowanych firm. Wszystko po to, by działać i świadczyć usługi serwisowe dostosowane do oczekiwań klientów.

Serwisujemy sprzęt światowych marek:

Oferta serwisu sprzętu ogrodniczego i leśnego Tomex-Ogrody skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm i instytucji.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem po szczegółowe informacje dotyczące napraw i serwisu urządzeń ogrodniczych i leśnych. W ramach prowadzonej działalności oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu wszystkich marek będących w sprzedaży na rynku polskim. Profesjonalny Autoryzowany Serwis Tomex-Ogrody działa od 2005 roku.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby działać fachowo i terminowo. Świadczone naprawy i serwisowanie sprzętu wykonywane jest przez wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów. Między innymi serwisujemy urządzenia ciśnieniowe, sprzęt budowlany, skutery i quady, kosiarki, traktorki ogrodowe, ridery, elektronarzędzia oraz pozostałe maszyny ogrodnicze i leśne.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisowych Tomex-Ogrody?

  • Oferujemy serwis i konserwację opartą na wiedzy, praktyce i umiejętnościach.
  • Posiadamy 12-letnie doświadczenie.
  • Zapewniamy oryginalne części oraz zamienniki.
  • Każdy klient może liczyć na indywidualną obsługę zgodną z wymaganiami.
  • Oferujemy ceny dostosowane do możliwości finansowych i sytuacji klienta.
  • Jesteśmy terminowi.
  • Awarie usuwamy z największą starannością, tak aby sprzęt ogrodniczy służył latami.