Dostawa i płatność

DOSTAWA

Przedmioty zakupione w naszym sklepie internetowym są dostarczane do Zamawiającego za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki wysyłamy w ciągu 24 - 48 godzin od otrzymania wpłaty na konto. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym na terenie Wolbroma.

Dostawa urządzeń Husqvarna - wszystkie przysyłki, również kurierem dotyczą produktów: Automower® 105, 305, 310 Mark II, 315 Mark II; urządzeń akumulatorowych z serii 100. Pozostałe urządzenia mogą być dostarczane poprzez transport własny dilera oraz odbiór własny w sklepie stacjonarnym.

FORMY PŁATNOŚCI

W przypadku zakupów przez nasz sklep internetowy istnieje możliwość płatności na nasze konto (widoczne między innymi w zakładce KONTAKT) lub za pobraniem u kuriera.

W naszym sklepach stacjonarnym możecie Państwo płacić również kartami płatniczymi.

Dodatkowo udostępniliśmy dla Państwa dodatkowo opcję płatności przez DotPay.

Poza tym do Państwa dyspozycji mamy system płatności ratalnych "CA Raty" obsługiwany przez Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 48, budynek C-D, 54-202.

Dzięki współpracy z Credit Agricole Bank Polska S.A. możecie Państwo skorzystać z opcji płatności: Credit Agricole Raty.

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole*.

Sprawdź jakie to proste:

wybierz produkt który Cię interesuje gdy wartość koszyka przekroczy 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,

wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,

przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego,

potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,

umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

 "TOMEX" Tomasz Herian, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

*UWAGA! Raty 0% dotyczą wybranego asortymentu Husqvarna