Pilarka MARUYAMA MCV3101TS o mocy 1,5KM
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Obecnie brak na stanie

Pilarka MARUYAMA MCV3101TS o mocy 1,5KM

1 650,00 zł Brutto

1 341,46 zł Netto

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 690,00 zł (-2%)
block Obecnie brak na stanie

Polityka bezpieczeństwa
Zasady przetwarzania Twoich danych osobowych.
Zasady dostawy
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami.
Zasady zwrotu
W ciągu 14 dni od odebrania przesyłki, bez podania przyczyny.

Pilarka MARUYAMA MCV3101TS o mocy 1,5KM

Lekka i mocna piła ogólnego przeznaczenia

Pilarka łańcuchowa z podwójną rączką Maruyama. Lekka i mocna piła ogólnego przeznaczenia, zaprojektowana z myślą o doskonałej wydajności cięcia i niezrównanym stosunku mocy do masy. Zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Zastosowana technologia H.E.R.E zwiększa moment obrotowy silnika, a jednocześnie zmniejsza zużycie paliwa i emisję szkodliwych gazów. Długa żywotność silnika i podzespołów pozwala piłze sprostać wymagającym zadaniom, zarówno przy wszelkiego rodzaju pracach ogrodniczych, jak i przy użytkowaniu samej piły leśnej.

Napinacz łańcucha z hamulcem bezpieczeństwa

E-Just - Napinacz łańcucha z hamulcem bezpieczeństwa. Dużo prostszy sposób w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Prawidłowo napięty łańcuch w trzech krokach – poluzować nakrętkę kołnierzową, pociągnąć dźwignię hamulca w stronę operatora, dokręcić nakrętkę kołnierzową.

Reverse Start 2 - układ rozruchowy zaprojektowany w celu ułatwienia rozruchu silnika. Proste i trwałe rozwiązanie wspiera użytkownika.

System wstępnej wentylacji - system przeznaczony do dostarczania do gaźnika wyłącznie czystego, pozbawionego pyłu i wiórów powietrza.

Hybrid Anti-Vibration - wielostrefowy hybrydowy system antywibracyjny, który skutecznie eliminuje wibracje we wszystkich zakresach prędkości obrotowych silnika..

Maruyama
MCV3101TS
Rodzaj silnika
Silnik dwusuwowy
Waga
3,2 kg
Max obroty silnika
12000 obr/min
Rozrusznik
Reverse Start 2
Moc silnika
1,5KM