R48CRAFT
ZESPÓŁ TNĄCY DO WYSOKIEJ I GRUBEJ TRAWY MULCZER
KOSIARKA NA FARMY FOTOWOLTAICZNE
MULCZER ŚRÓDPLONÓW ,MIĘDZYPLONÓW
R48CRAFT MULCZER został zaprojektowany do koszenia gęstych zarośli, i kontroli roślinności na farmach fotowoltaicznych gdzie trawa jest często przerośnięta i jej kontakt z konstrukcją wspierającą panel fotowoltaiczny jest trwałym zagrożeniem. SOLIDNA OCHRONA - R48CRAFT jest chroniony przez solidną stalową ramę ze zderzakami z tworzywa sztucznego, ponadto posiada przywieszone kółka samonastawne, które absorbują nadmierne wibracje w pofałdowanym terenie. Regulowana wysokość koszenia od 60 do 140mm może być dopasowana za pomocą bolców, które są zabezpieczone przed wypadnięciem podczas dużych wibracji. PRAWDZIWA MOC - R48CRAFT posiada nowe autorskie silniki elektryczne zapewniające moc i moment obrotowy półtora razy większy niż R42FLEX i R52TURF! SPECJALNE NOŻE – nowy deck posiada specjalny zaprojektowany przez Raymo system uchylnych noży napędzanych bezpośrednio z funkcją wyrzutu tylnego. TRUDNE TERENY I SZYBKA PRACA – R48CRAFT jest świetnym wyborem do koszenia większej i grubszej trawy, wyboistych terenów, ale również do naprawdę szybkiej pracy na terenach miejskich – moc zespołu tnącego pozwala na szybką prędkość koszenia. R48CRAFT jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi istniejącymi nośnikami Raymo Torpedo.
Dane Techniczne:
Rodzaj urządzenia tnącego
montowane z przodu, szerokość koszenia 120 cm
Regulacja wysokości koszenia
Ręczna 60-140mm
Waga 88 kg
Ostrza tnące
3 x specjalne uchylne ostrza 41,5 cm
Silnik kosiarki
3 x 1500W 48V DC (bezpośrednie napędzanie ostrza)