.

.

Husqvarna 535iFR Wykaszarka akumulatorowa

967850504

Profesjonalna i wydajna Wykaszarka akumulatorowa Husqvarna 535iFR

Najlepsza cena!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

2 945,00 zł
3 099,00 zł
Zniżka 154,00 zł
Brutto
Ilość


Husqvarna 535iFR to solidna i wszechstronna, wysokowydajna wykaszarka akumulatorowa przeznaczona do częstego użytkowania przy cięciu trawy, zarośli i lekkich prac leśnych. Jest lekka, dobrze wyważona i ma moc odpowiadającą wykaszarce spalinowej o pojemności 35 cm3. Silnik Husqvarna E-TORQ i 45 cm średnicy roboczej zapewniają wydajność, której potrzebujesz, aby wykonać pracę na czas. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie informacji, takich jak stan użytkowania, statystyki ładowania oraz potrzeby konserwacyjne i serwisowe w aplikacji Husqvarna Connect ™. Przekładnia stożkowa i inne istotne komponenty sa przeniesione z naszych maszyn spalinowych. Zawiera tarczę tnącą, ostrze do trawy i głowicę żyłkową.Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki.


Funkcje

Husqvarna Connect (dostępne wkrótce)
Dzięki inteligentnej aplikacji Husqvarna Connect masz łatwy dostęp do pomocnych wskazówek, instrukcji i zaleceń w zakresie części zamiennych. W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play. Dostepne wkrótce.

Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go
Wytrzymały system koszenia z dwiema żyłkami oraz funkcją Tap 'n Go z szybkim wysuwaniem żyłki.

Tryb 3 prędkości maksymalizuje czas pracy
Tryb 3 prędkości pozwala zmaksymalizować czas pracy poprzez dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy.

Intuicyjny, zaawansowany panel sterowania
Panel sterowania jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony we wskaźnik LED pokazujący stan baterii.

Procedura startowa ze wskaźnikiem bezpieczeństwa (zgłoszenie patentowe)
Produkty z serii Husqvarna Battery są wyposażone w przycisk włączania / wyłączania *. W celu zwiększenia bezpieczeństwa nie można nigdy uruchomić produktu bez odłączenia określonego elementu bezpieczeństwa przed włączeniem maszyny. Opatentowany wskaźnik bezpieczeństwa będzie alarmował migającą diodą LED, jeśli operator próbuje uruchomić produkt bez przestrzegania procedury bezpieczeństwa.* Modele bez wskaźnika LED mogą występować na określonych rynkach

Odporna na warunki atmosferyczne (IPX4)
Ta maszyna akumulatorowa Husqvarna posiada klasyfikację IPX4 w zakresie odporności na deszcz. Dzięki temu jest to trwała i niezawodna i może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych.

Lekka i dobrze wyważona
Nasze maszyny mają kompaktową, zoptymalizowaną konstrukcję. Dzięki temu są lekkie i dobrze wyważone - dzięki czemu możesz wygodnie pracować w każdej sytuacji.

Bezszczotkowy silnik E-TORQ
Opracowane przez firmę Husqvarna silniki E-TORQ są doskonale dostosowane do każdego zastosowania. Konstrukcja bezszczotkowa minimalizuje liczbę ruchomych części, a silniki są zbudowane tak, aby wytrzymać trudne, długotrwałe użytkowanie przez profesjonalistów. Są całkowicie bezobsługowe i będą działać przez cały okres użytkowania produktu.

Inteligentna konstrukcja korpusu (w trakcie procesu patentowego)
Inteligentna pozycja zestawu akumulatorów, umieszczona poziomo przez korpus maszyny. Zmniejsza ryzyko gromadzenia się brudu, wiórów, kurzu i wody w komorze baterii, które mogłyby powodować problemy ze złączami. Oznacza to również, że ciężar akumulatora można umieścić w pożądanym środku ciężkości lub w jego pobliżu oraz w osi obrotu produktu, co skutkuje zwiększoną manewrowością. Konstrukcja korpusu zapewnia również dużą elastyczność, ponieważ umożliwia stosowanie akumulatorów o różnych rozmiarach.

Elastyczny system akumulatorów
Wysokowydajny system akumulatorów Husqvarna oferuje szeroką gamę opcji, od lekkich akumulatorów kompaktowych po akumulatory plecakowe. Akumulatory w naszym systemie są zbudowane tak, aby mogły być używane przez długi czas, można je szybko ładować oraz wymieniać aby uniknąć niepotrzebnych przestojów w pracy. Nasz system akumulatorów umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna. Zawsze znajdziesz dostosowane rozwiązanie akumulatorowe, idealnie pasujące do danego zadania.

Cicha praca
Poziom hałasu od naszych maszyn akumulatorowych jest niższy od maszyn spalinowych aż do 13 dB (A), co jest ogromną różnicą. Redukcja poziomu hałasu o 3 dB (A) jest zazwyczaj postrzegana jako zmniejszenie go o połowę. Dzięki temu praca jest przyjemniejsza dla użytkownika, a także pozwala na pracę w miejscach publicznych.

Łatwość w utrzymaniu
Brak konieczności uzupełniania paliwa, mniej części do obsługi i sterowany elektronicznie system napędowy oznacza mniej przestojów i niskie koszty eksploatacji.

Regulowany uchwyt
Regulowany i ergonomiczny uchwyt daje komfort użytkowania.

Wyściełane uchwyty
Wyściełane uchwyty zapewniają wygodę użytkowania

Zoptymalizowane: wał i przekładnia
Optymalna długość wału oraz kąt przekładni stożkowej 35 stopni ułatwiają pracę oraz umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża.

Dane techniczne

Silnik   
Typ silnika    BLDC (bezszczotkowy)
Max obrotów na wałku wyjściowym    8 200 obr./min

Sprzęt   
Nóż do trawy producenta    Multi 300-3
Szelki producenta    Balance 55
Tarcza tnąca producenta    Scarlett 200-22
Głowica żyłkowa    T35 M12
Rodzaj uchwytu    typu „bycze rogi”

Sterowanie   
Łączność bezprzewodowa    BLE-HAPP
Akumulator   
Napięcie akumulatora    36 V

Wydajność   
Szerokość koszenia    45 cm
Przekładnia   
Przełożenie    1,4
Kąt przekładni    35 °

Wymiary   
Waga (bez akumulatora i urządzenia tnącego i oleju)    4,5 kg
Średnica wału    28 mm
Długość rury    1 380 mm

Smar   
Typ smarowania (przekładnia kątowa)    Smar mineralny

Dźwięk i hałas   
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora    80 dB(A)
Gwarantowana moc akustyczna    96 dB(A)

Wibracje   
Równoważny poziom drgań, uchwyt lewy/prawy    1,4 m/s²
Równoważny poziom drgań, uchwyt lewy/prawy    1,7 m/s²

967850504
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne