.

.

Husqvarna 535iRXT Wykaszarka akumulatorowa

967850607

Profesjonalna i wydajna Wykaszarka akumulatorowa Husqvarna 535iRXT

Najlepsza cena!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

3 340,00 zł
3 599,00 zł
Zniżka 259,00 zł
Brutto
Ilość


Husqvarna 535iRX to solidna, wysokowydajna wykaszarka akumulatorowa przeznaczona do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin - lekka, dobrze wyważona i o mocy odpowiadającej kosie spalinowej 35 cm3. Silnik E-TORQ i średnica robocza 45 cm zapewniają wydajność, której potrzebujesz, aby wykonać pracę na czas. Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk i historii użytkowania orazi ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Fleet Services ™. Przekładnia kątowa i inne istotne elementy pochodzą z naszej oferty spalinowej, a wygodne uchwyty i zawieszenie silnika są wykonane z magnezu. Zawiera nóż do trawy i głowicę żyłkową ErgoFeed™. Nie zawiera akumulatora i ładowarki.

Funkcje

Znakomita wydajność cięcia
Unikalny, opracowany przez firmę Husqvarna silnik o wysokim momencie obrotowym w połączeniu z wyjątkową średnicą cięcia zapewnia wydajność odpowiadającą podkaszarce spalinowej 35 cm3.

Zintegrowana łączność
Maszyny z wbudowanym modułem łączności można łatwo połączyć z usługą Husqvarna Fleet Services ™. Pozwala zobaczyć ostatnią znaną lokalizację każdej maszyny, jej statystyki użytkowania i historię serwisową - i wiele więcej. Ułatwia to również aktualizację oprogramowania sprzętowego maszyny, dzięki czemu jest zawsze kompatybilna z najnowszymi funkcjami Husqvarna Fleet Services ™.

Funkcja ErgoFeed™
Funkcja ErgoFeed ™ umożliwia wysuwanie żyłki za pomocą prostego naciśnięcia przycisku znajdującego się na prawym uchwycie. Zmniejsza to ryzyko niezamierzonego wysunięcia, minimalizując zużycie żyłki. Głowica żyłkowa ErgoFeed ™ została zaprojektowana z minimalną liczbą ruchomych części, dzięki czemu jest solidna i trwała.

Tryb 3 prędkości maksymalizuje czas pracy
Tryb 3 prędkości pozwala zmaksymalizować czas pracy poprzez dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy.

Intuicyjny, zaawansowany panel sterowania
Panel sterowania jest bardzo łatwy w obsłudze i wyposażony we wskaźnik LED pokazujący stan baterii.

Procedura startowa ze wskaźnikiem bezpieczeństwa (zgłoszenie patentowe)
Produkty z serii Husqvarna Battery są wyposażone w przycisk włączania / wyłączania *. W celu zwiększenia bezpieczeństwa nie można nigdy uruchomić produktu bez odłączenia określonego elementu bezpieczeństwa przed włączeniem maszyny. Opatentowany wskaźnik bezpieczeństwa będzie alarmował migającą diodą LED, jeśli operator próbuje uruchomić produkt bez przestrzegania procedury bezpieczeństwa.* Modele bez wskaźnika LED mogą występować na określonych rynkach

Odporna na warunki atmosferyczne (IPX4)
Ta maszyna akumulatorowa Husqvarna posiada klasyfikację IPX4 w zakresie odporności na deszcz. Dzięki temu jest to trwała i niezawodna i może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych.

Lekka i dobrze wyważona
Nasze maszyny mają kompaktową, zoptymalizowaną konstrukcję. Dzięki temu są lekkie i dobrze wyważone - dzięki czemu możesz wygodnie pracować w każdej sytuacji.

Wysoki uchwyt
Wysoki uchwyt zwiększa swobodę ruchu podczas pracy na terenach pochyłych.

Bezszczotkowy silnik E-TORQ
Opracowane przez firmę Husqvarna silniki E-TORQ są doskonale dostosowane do każdego zastosowania. Konstrukcja bezszczotkowa minimalizuje liczbę ruchomych części, a silniki są zbudowane tak, aby wytrzymać trudne, długotrwałe użytkowanie przez profesjonalistów. Są całkowicie bezobsługowe i będą działać przez cały okres użytkowania produktu.

Inteligentna konstrukcja korpusu (w trakcie procesu patentowego)
Inteligentna pozycja zestawu akumulatorów, umieszczona poziomo przez korpus maszyny. Zmniejsza ryzyko gromadzenia się brudu, wiórów, kurzu i wody w komorze baterii, które mogłyby powodować problemy ze złączami. Oznacza to również, że ciężar akumulatora można umieścić w pożądanym środku ciężkości lub w jego pobliżu oraz w osi obrotu produktu, co skutkuje zwiększoną manewrowością. Konstrukcja korpusu zapewnia również dużą elastyczność, ponieważ umożliwia stosowanie akumulatorów o różnych rozmiarach.

Elastyczny system akumulatorów
Wysokowydajny system akumulatorów Husqvarna oferuje szeroką gamę opcji, od lekkich akumulatorów kompaktowych po akumulatory plecakowe. Akumulatory w naszym systemie są zbudowane tak, aby mogły być używane przez długi czas, można je szybko ładować oraz wymieniać aby uniknąć niepotrzebnych przestojów w pracy. Nasz system akumulatorów umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna. Zawsze znajdziesz dostosowane rozwiązanie akumulatorowe, idealnie pasujące do danego zadania.

Cicha praca
Poziom hałasu naszych maszyn akumulatorowych jest nawet o 13 dB (A) niższy niż maszyn spalinowych - co jest ogromną różnicą. Redukcja o 3 dB (A) jest zwykle postrzegana jako zmniejszenie o połowę poziomu hałasu. To sprawia, że praca jest o wiele przyjemniejsza - a także umożliwia pracę w najbardziej publicznych ustawieniach.

Łatwość w utrzymaniu
Brak konieczności uzupełniania paliwa, mniej części do obsługi i sterowany elektronicznie system napędowy oznacza mniej przestojów i niskie koszty eksploatacji.

Regulowany uchwyt
Regulowany i ergonomiczny uchwyt daje komfort użytkowania.

Wyściełane uchwyty
Wyściełane uchwyty zapewniają wygodę użytkowania

Zoptymalizowane: wał i przekładnia
Optymalna długość wału oraz kąt przekładni stożkowej 35 stopni ułatwiają pracę oraz umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża.

Naprawdę bezprzewodowa
Maszyna zapewnia elastyczność, która umożliwia prawdziwie bezprzewodową pracę z wewnętrznym akumulatorem. Alternatywnie maszynę można również podłączyć do akumulatora plecakowego. Cokolwiek odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom.

Dane Techniczne

Silnik   
Typ silnika    BLDC (bezszczotkowy)
Max obrotów na wałku wyjściowym    8 200 obr./min

Sprzęt   
Nóż do trawy producenta    Multi 300-3
Szelki producenta    Balance X
Tarcza tnąca producenta    --
Głowica żyłkowa    E35B
Rodzaj uchwytu    typu „bycze rogi”

Sterowanie   
Łączność bezprzewodowa    BLE-HAPP
Akumulator   
Napięcie akumulatora    36 V

Wydajność   
Szerokość koszenia    45 cm
Przekładnia   
Przełożenie    1,4
Kąt przekładni    35 °

Wymiary   
Waga (bez akumulatora i urządzenia tnącego i oleju)    4,9 kg
Średnica wału    28 mm
Długość rury    1 380 mm

Smar   
Typ smarowania (przekładnia kątowa)    Smar mineralny

Dźwięk i hałas   
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora    80,2 dB(A)
Gwarantowana moc akustyczna    96 dB(A)

Wibracje   
Równoważny poziom drgań, uchwyt lewy/prawy    1,4 m/s²
Równoważny poziom drgań, uchwyt lewy/prawy    1,2 m/s²

967850607
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne