.

.

Odkurzacze HUSQVARNA WDC 325L

967908101

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

1 282,00 zł
1 349,00 zł
Zniżka 67,00 zł
Brutto
Ilość


Kompaktowy odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o pojemności 25 litrów. Bardzo wydajny i trwały, do podstawowych zadań, a także bardziej wymagających prac. Duża moc i niezawodność, intuicyjne elementy sterujące, filtr PET nadający się do mycia, poręczna konstrukcja ułatwiająca przechowywanie, funkcja start/stop oraz regulacja prędkości. Certyfikat do pyłu klasy L.

Wkład filtr PET z możliwością mycia
Filtr opracowano z myślą o bardzo dużej trwałości użytkowej, co dla użytkownika oznacza niższe koszty konserwacji. Ten sam filtr używany jest do pracy na sucho i na mokro

Gniazdo zasilania z automatyczną funkcją stop/start
Funkcja Start / Stop uruchamia się automatycznie po podłączeniu maszyny. Odkurzacz działa jeszcze pięć sekund po wyłączeniu, aby całkowicie opróżnić wąż ssący z pyłu.

Regulacja prędkości i płynny rozruch
Regulacja umożliwiająca dostosowanie mocy ssania do wykonywanej pracy. Płynny rozruch pozwala uniknąć skoków napięcia, zmniejsza ryzyko przepaleniem bezpieczników.

Uchwyt pojemnika
Uchwyt bardzo ułatwia opróżnianie pojemnika. Wystarczy zdjąć pokrywę i wyrzucić zawartość.

Aluminiowe elementy przedłużające rurę
Lekkie i jednocześnie trwałe elementy przedłużające rurę pozwalają bez wysiłku dotrzeć w najdalsze zakamarki.

Stabilne i zwrotne jednocześnie
Duże, tylne koła zapewniają stabilne poruszanie się odkurzacza po powierzchni, a małe, przednie kółka 360° odpowiadają za doskonałą zwrotność.

Półautomatyczne czyszczenie filtra
Półautomatyczny system czyszczenia filtra ułatwi skuteczną pracę. Jego oczyszczenie wymaga jedynie przyciśnięcia przycisku. Blokując dyszę wlotową dla wytworzenia w pojemniku podciśnienia, a następnie wciskając przycisk, uruchamiamy przepływ

Filtr fizelinowy
Wytrzymały, dobrze zaprojektowany fizelinowy filtr workowy skutecznie zatrzymuje pył i zanieczyszczenia, także w trakcie opróżniania zbiornika. Dzięki niemu sprzątanie jest przyjazne dla alergików

Funkcja wydmuchu
Rurę odkurzacza można podłączyć do dyszy wylotowej, dzięki czemu maszyna może być wykorzystywana jako dmuchawa. Funkcja przydaje się przy oczyszczaniu wąskich szpar i narzędzi, zbieraniu liści i śmieci.

Przechowywanie akcesoriów
Wszystkie elementy dostarczane w komplecie z odkurzaczem, takie jak rura, przewód zasilania i końcówki robocze, mają swoje miejsce na obudowie maszyny. Odkurzacz zajmuje dzięki temu mniej miejsca, a akcesoria nie gubią się.

Dane Techniczne

Wydajność   
Maksymalne podciśnienie    235 mbar
Powierzchnia mikro-filtra    0,003 m²
Informacje dot. układu elektrycznego   
Napięcie    220-240 V
Częstotliwość    50-60 Hz
Fazy    1

Silnik   
Moc wyjściowa    1,2 kW
Rodzaj paliwa    Przewód

Sprzęt   
Długość przewodu    5 m
Dane produktu   
Pojemność pojemnika    25 l
Przepływ powietrza    3 700 l/min
Długość węża    3,5 m
Średnica węża    32 mm

Wibracje   
Drgania na uchwycie (Aeq)    1,5 m/s²

Husqvarna
967908101
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne