.

.

Ładowarka do akumulatorów Litowo-Jonowych ECHO ECBC-58VAEUC.

ECBC-58VAEUC

Profesjonalna i wydajna Japońska Ładowarka do akumulatorów Litowo-Jonowych ECHO ECBC-58VAEUC.

NAJLEPSZA CENA !!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

339,00 zł
Brutto
Ilość


Profesjonalna i wydajna Japońska Ładowarka do akumulatorów Litowo-Jonowych ECHO ECBC-58VAEUC.

Marka ECHO to maszyny znane na całym świecie ze swej wydajności i trwałości. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki temu cieszą się wysoką niezawodnością.

Profesjonalna wysokonapięciowa ładowarka do akumulatorów litowo-jonowych ECHO 58V, to urządzenie wyposażone w innowacyjną technologię ładowania, która zapewnia ochronę akumulatora przy jednoczesnym wydłużeniu jego żywotności. Użytkownik może wykonać każde większe zadanie bez obaw o utratę zasilania przed końcem jego pracy, gdyż czas potrzebny do pełnego naładowania wynosi 30 minut dla akumulatorów 2Ah oraz 60 minut dla akumulatorów 4Ah.
Do najważniejszych cech Ładowarki ECBC-58V należy zaliczyć także kompatybilność ze wszystkimi akumulatorami ECHO 58V, a także zaawansowaną technologię ochrony akumulatora podczas ładowania mającą na celu zwiększenie jego żywotności. Ponadto ładowarka posiada wskaźnik postępu pracy, czyli wskazanie poziomu naładowania akumulatora.

Dane Techniczne :

Napięcie znamionowe-51,1 V
Napięcie maksymalne-58 V
Waga urządzenia-1,81 kg

Wszystkie akumulatory ECHO 58V zostały wyposażone w elektroniczne systemy zabezpieczeń przed: przeładowaniem, przegrzaniem i przeciążeniem. Ma to na celu zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zachowaniu bezawaryjności! Ponadto, każdy z dostępnych akumulatorów może zostać użyty w dowolnej maszynie serii ECHO 58V. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest posiadanie dwóch lub więcej urządzeń i tylko jeden akumulator wraz z ładowarką, a przez to zredukować cenę zakupu całego niezbędnego zestawu maszyn.

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Aż 2 lata gwarancji na akumulator! Dwuletnia gwarancja konsumencka. Roczna gwarancja komercyjna.Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
ECBC-58VAEUC
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne