.

.

kosiarka akumulatorowa ECHO ECCS-58V 4AHEUC o napięciu 58 V.

ECCS-58V 4AHEUC

Profesjonalna i wydajna Japońska kosiarka akumulatorowa ECHO ECCS-58V 4AHEUC o napięciu 58 V.

NAJLEPSZA CENA !!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

1 929,00 zł
Brutto
Ilość


Profesjonalna i wydajna Japońska kosiarka akumulatorowa ECHO ECCS-58V 4AHEUC o napięciu 58 V.

Marka ECHO to maszyny znane na całym świecie ze swej wydajności i trwałości. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki temu cieszą się wysoką niezawodnością.

Seria "Performance" to najnowsza i najmocniejsza linia narzędzi akumulatorowych japońskiej marki ECHO. Wszystkie urządzenia zasila jeden typ akumulatora o max. napięciu aż 58 Voltów, dzięki czemu dysponując potężną mocą nie mnożysz ładowarek i akumulatorów korzystając z wielu urządzeń. Japoński rodowód ECHO gwarantuje najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość produktów.

Kosiarki akumulatorowe w porównaniu do kosiarek spalinowych są znacznie cichsze i nie emitują spalin. Jednocześnie wygrywają z kosiarkami elektrycznymi niezależnością od stałego łącza elektrycznego.

Mocny silnik umożliwia koszenie sporych trawników. Ergonomiczna rączka prowadząca posiada 3 stopnie regulacji wysokości dla większego komfortu koszenia. Siedmiostopniowa, regulacja wysokości koszenia (od 20 do 80 mm) ułatwia pielęgnację trawników na glebie z kamykami i dostosowanie wyglądu trawnika do swoich wymagań. Szerokość cięcia to 53 cm, wystarczająco dużo by zminimalizować ilość przejazdu i na tyle kompaktowo by zmieścić się między rabatami czy drzewkami.

Możesz wybrać pomiędzy funkcją mulczowania (siekania) trawy i pozostawieniem jej na trawniku jako ekologiczny nawóz do pielęgnacji trawnika, lub zamontować 60 litrowy kosz na trawę.

Dane Techniczne :

Napięcie znamionowe-51,1 V
Napięcie maksymalne-58 V
regulowana wysokość koszenia od 20 mm do 80 mm
szerokość robocza 53 cm
kosz 60 litrów
Waga maszyny-24,5 kg

Kosiarka wyposażona jest w akumulator - pojemność: 4,0 Ah i ładowarkę.

Wszystkie akumulatory ECHO 58V zostały wyposażone w elektroniczne systemy zabezpieczeń przed: przeładowaniem, przegrzaniem i przeciążeniem. Ma to na celu zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zachowaniu bezawaryjności! Ponadto, każdy z dostępnych akumulatorów może zostać użyty w dowolnej maszynie serii ECHO 58V. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest posiadanie dwóch lub więcej urządzeń i tylko jeden akumulator wraz z ładowarką, a przez to zredukować cenę zakupu całego niezbędnego zestawu maszyn.

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Aż 2 lata gwarancji na akumulator! Dwuletnia gwarancja konsumencka. Roczna gwarancja komercyjna.Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
ECCS-58V 4AHEUC
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne