.

.

Pilarka akumulatorowa ECHO ECCS-58V + ładowarka i akumulator

ECCS-58V 4AHEUC

Profesjonalna i wydajna Japońska pilarka akumulatorowa ECHO ECCS-58V 4AHEUC o napięciu 58 V.

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

1 169,00 zł
1 199,00 zł
Zniżka 30,00 zł
Brutto
Ilość


Profesjonalna i wydajna Japońska pilarka akumulatorowa ECHO ECCS-58V 4AHEUC o napięciu 58 V.

Pilarka akumulatorowa, której praca zaskoczy profesjonalistów. Seria "Performance" to najnowsza i najmocniejsza linia narzędzi akumulatorowych japońskiej marki ECHO. Wszystkie urządzenia zasila jeden typ akumulatora o max. napięciu aż 58 Voltów, dzięki czemu nie mnożysz ładowarek i akumulatorów korzystając z wielu urządzeń. Japoński rodowód ECHO gwarantuje najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość produktów.

Pilarki akumulatorowe w porównaniu do pił spalinowych są znacznie cichsze i nie emitują spalin. Jednocześnie wygrywają z pilarkami elektrycznymi niezależnością od stałego łącza elektrycznego. Możesz zabrać pilarkę do lasu, na działkę czy camping. Brak spalin i niski poziom hałasu sprawia, że możesz ją użytkować w zamkniętym pomieszczeniu, nie zmokniesz jesienią, nie zmarzniesz w zimie.

ECCS-58V 4AHEUC to pilarka, która jest w stanie zawstydzić nie jedną pilarkę spalinową. Moc 58 volt-owego akumulatora wystarcza by pilarka bez wysiłku obcięła gałęzie, ścięła drzewo lub przygotowała drewno opałowe. Na jednym ładowaniu akumulatora można pociąć drewno wypełniające pakę amerykańskiego pick-upa.

Bezszczotkowy silnik zapewnia duży moment obrotowy i wysoką jakość cięcia. Z łatwością napędza wysokiej klasy łańcuch tnący pracujący na 40 centymetrowej prowadnicy. Prowadnica montowana jest jak w najlepszych pilarkach - na dwie szpilki zabezpieczone nakrętkami. Gwarantuje to stabilność i bezpieczeństwo pracy. Napinacz łańcucha znajduje się z boku i regulowany jest wielofunkcyjnym kluczem, który ma swoją skrytkę w rękojeści pilarki. O bezpieczeństwo dba hamulec systemowy z ochroną ręki i zatrzymaniem łańcucha.

Dane techniczne:

Napięcie znamionowe-51,1 V
Napięcie maksymalne-58 V
Waga na sucho-4,83 kg
profesjonalny, bezszczotkowy silnik
Pilarka ECCS-58V standardowo wyposażona jest w prowadnicę 16" (40 cm).

Pilarka wyposażona jest w akumulator - pojemność: 4,0 Ah i ładowarkę.

Wszystkie akumulatory ECHO 58V zostały wyposażone w elektroniczne systemy zabezpieczeń przed: przeładowaniem, przegrzaniem i przeciążeniem. Ma to na celu zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zachowaniu bezawaryjności! Ponadto, każdy z dostępnych akumulatorów może zostać użyty w dowolnej maszynie serii ECHO 58V. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest posiadanie dwóch lub więcej urządzeń i tylko jeden akumulator wraz z ładowarką, a przez to zredukować cenę zakupu całego niezbędnego zestawu maszyn.

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Aż 2 lata gwarancji na akumulator! Dwuletnia gwarancja konsumencka. Roczna gwarancja komercyjna.Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
ECCS-58V 4AHEUC
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne