.

.

kosa akumulatorowa ECHO ECDST-58V o napięcie 58 V.

ECDST-58VBTC

Profesjonalna i wydajna Japońska kosa akumulatorowa ECHO ECDST-58V  o napięciu 58 V.

NAJLEPSZA CENA !!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

759,00 zł
Brutto
Ilość


Profesjonalna i wydajna Japońska kosa akumulatorowa ECHO ECDST-58V  o napięciu 58 V.

Seria "Performance" to najnowsza i najmocniejsza linia narzędzi akumulatorowych japońskiej marki ECHO. Wszystkie urządzenia zasila jeden typ akumulatora o max. napięciu aż 58 Voltów, dzięki czemu dysponując potężną mocą nie mnożysz ładowarek i akumulatorów korzystając z wielu urządzeń. Japoński rodowód ECHO gwarantuje najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość produktów.

Wszystkie akumulatory ECHO 58V zostały wyposażone w elektroniczne systemy zabezpieczeń przed: przeładowaniem, przegrzaniem i przeciążeniem. Ma to na celu zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zachowaniu bezawaryjności! Ponadto, każdy z dostępnych akumulatorów może zostać użyty w dowolnej maszynie serii ECHO 58V. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest posiadanie dwóch lub więcej urządzeń i tylko jeden akumulator wraz z ładowarką, a przez to zredukować cenę zakupu całego niezbędnego zestawu maszyn.

ECHO ECDST-58V to pełnoprawna kosa akumulatorowa dorównująca możliwościami kosom spalinowym. Najmocniejszy model wyposażony w 58V akumulator i mocny silnik który poradzi sobie zarówno z wysoką trawą jak i zdziczałymi zaroślami. W zestawie znajduje się głowica Speed-Feed Sf400z żyłką o śr. 2 mm. Głowicę Speed-Feed® ma wiele zalet: można ją załadować żyłką bez rozkręcania. Nie trzeba zdejmować brudnej pokrywy ani siłować się z twardą sprężyną napinacza. W celu nawinięcia żyłki wystarczy wsunąć żyłkę w oczko, tak aby wysunęła się z drugiej strony głowicy, wyciągnąć określoną długość, następnie z łatwością załadować żyłkę obracając pokrętło na górze głowicy. Załadunek żyłki zajmuje około 30 sekund!

Kosy akumulatorowe w porównaniu do kos spalinowych są znacznie cichsze, lżejsze i nie emitują spalin. Jednocześnie wygrywają z kosami elektrycznymi niezależnością od stałego łącza elektrycznego.

Dane Techniczne :

Napięcie znamionowe-51,1 V
Napięcie maksymalne-58 V
Waga maszyny-3,7 kg
Silnik-Bezszczotkowy

Urządzenie bez ładowarki i akumulatora. Istnieje możliwość zakupienia go oddzielnie. Zachęcamy do kontaktu ze sklepem internetowym Tomex-Ogrody.

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Aż 2 lata gwarancji na akumulator! Dwuletnia gwarancja konsumencka. Roczna gwarancja komercyjna.

Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
ECDST-58VBTC
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne