.

.

Nożyce akumulatorowe ECHO ECHT-58V

ECHT-58VBTC

Profesjonalne i wydajne Japońskie nożyce akumulatorowe ECHO ECHT-58V o napięciu 58 V.

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENE!!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

759,00 zł
799,00 zł
Zniżka 40,00 zł
Brutto
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie


Profesjonalne i wydajne Japońskie nożyce akumulatorowe ECHO ECHT-58VBTC o napięcie 58 V.

Marka ECHO to maszyny znane na całym świecie ze swej wydajności i trwałości. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki temu cieszą się wysoką niezawodnością.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu, których praca zaskoczy profesjonalistów. Seria "Performance" to najnowsza i najmocniejsza linia narzędzi akumulatorowych japońskiej marki ECHO. Japoński rodowód ECHO gwarantuje najwyższą jakość wykonania i wytrzymałość produktów.

Nożyce akumulatorowe w porównaniu do nożyc spalinowych są znacznie cichsze i nie emitują spalin. Jednocześnie wygrywają z nożycami elektrycznymi niezależnością od stałego łącza elektrycznego. Możesz pielęgnować żywopłot i iglaki rozmieszczone w odległych krańcach ogrodu nie martwiąc się o rozkładanie setek metrów przewodu.

Wszystkie akumulatory ECHO 58V zostały wyposażone w elektroniczne systemy zabezpieczeń przed: przeładowaniem, przegrzaniem i przeciążeniem. Ma to na celu zwiększenie wydajności przy jednoczesnym zachowaniu bezawaryjności! Ponadto, każdy z dostępnych akumulatorów może zostać użyty w dowolnej maszynie serii ECHO 58V. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest posiadanie dwóch lub więcej urządzeń i tylko jeden akumulator wraz z ładowarką, a przez to zredukować cenę zakupu całego niezbędnego zestawu maszyn.

Dane Techniczne :

Napięcie znamionowe-51,1 V
Napięcie maksymalne-58 V
Długość ostrza-610 mm
Waga maszyny-3,7 kg
profesjonalny, bezszczotkowy silnik


Urządzenie bez ładowarki i akumulatora.

Istnieje możliwość zakupienia go oddzielnie. Zachęcamy do kontaktu ze sklepem internetowym Tomex-Ogrody.

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Aż 2 lata gwarancji na akumulator! Dwuletnia gwarancja konsumencka. Roczna gwarancja komercyjna.

Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
ECHT-58VBTC
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Produkty Specjalne