.

.

dmuchawa akumulatorowa ECHO ECPLB-58VBTC

ECPLB-58VBTC

Profesjonalna i wydajna Japońska dmuchawa akumulatorowa ECHO ECPLB-58V o napięcie 58 V - Zestaw

NAJLEPSZA CENA !!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

909,00 zł
1 199,00 zł
Zniżka 290,00 zł
Brutto
Ilość


Profesjonalna i wydajna Japońska dmuchawa akumulatorowa ECHO ECPLB-58V o napięcie 58 V.

Marka ECHO to maszyny znane na całym świecie ze swej wydajności i trwałości. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam stać się technologicznym liderem i szanowaną globalną marką. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki temu cieszą się wysoką niezawodnością.

Dmuchawa do liści ECHO ECPLB-58V 2AHEUC zapewnia bezprzewodową i przyjazną dla środowisko pracę w ogrodzie. Lekkie i poręczne urządzenie pozwala na łatwą pracę bez kłopotów z kablami zasilającymi,  bez spalin. Duża, moc z 58V akumulatora daje możliwość wydmuchu do 934 m3/h powietrza przy użyciu funkcji turbo. Bezstopniowa regulacja siły dmuchania, zapobiega rozdmuchiwaniu liści zbyt daleko, czy wzbudzaniu kurzu. Tempomat ułatwia długotrwałą pracę. Przy wadze zaledwie 2,5 kg (bez akumulatora) dmuchawa jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. W zestawie akumulator 2Ah oraz ładowarka.

Dane Techniczne :

Napięcie znamionowe-51,1 V
Napięcie maksymalne-58 V
Waga maszyny-4,83 kg
funkcja turbo-934 m3/h dmuchanego powietrza
płynna regulacja przepływu powietrza
tempomat

Dmuchawa sprzedawana jest w zestawie z akumulatorem 2Ah i ładowarką

 

Zachęcamy do kontaktu ze sklepem internetowym Tomex-Ogrody.

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Aż 2 lata gwarancji na akumulator! Dwuletnia gwarancja konsumencka. Roczna gwarancja komercyjna.

Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
ECPLB-58VBTC
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne