.

.

Dmuchawa spalinowa ECHO PB-250

PB-250

Profesjonalna i wydajna Japońska Dmuchawa spalinowa ECHO PB-250 o mocy 0,92 KM

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Zadzwoń !!! 662-184-436

949,00 zł
999,00 zł
Zniżka 50,00 zł
Brutto
Ilość Ostatnie sztuki w magazynie


Profesjonalna i wydajna Japońska Dmuchawa spalinowa ECHO PB-250 o mocy 0,92 KM

Jeśli nie lubisz, lub nie masz czasu grabić liści dmuchawa spalinowa będzie idealna dla Ciebie. Ten wysokiej klasy sprzęt posiada silnik o pojemności 25,4 cm3, o mocy prawie 1 KM, potrafi dmuchać powietrzem o prędkości 305 km/h.  Taki strumień powietrza pozwala na wyjątkowo efektywną pracę. Funkcja dmuchawy sprawdzi się nie tylko podczas sprzątania spadających liści z drzew. Posprzątasz również zanieczyszczenia z alejek, porozrzucaną po koszeniu trawę, a nawet odmieciesz zaśnieżony chodnik czy podjazd.

Waga urządzenia to tylko 4,3 kg, więc jest to sprzęt dla każdego bez względu na poziom sprawności fizycznej.
Produkty ECHO to wyjątkowa, japońska jakość i technika. Marka ECHO to gwarancja mocy urządzenia, komfortu pracy i jakości wykonania. Podkreślona przez 5 letnią gwarancję dla użytkowników prywatnych i 2-letnią dla firm.

Dane Techniczne :

Pojemność silnika-25,4 cm3
Moc użytkowa [KM]-0,68 kW
Moc użytkowa [kW]-0,92 KM
Waga maszyny-     4,3 kg


GWARANCJA 5 LAT NA ZAKUP KONSUMENCKI !!!

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z pakietu przedłużonej Gwarancji.

Okres przedłużonej Gwarancji zależny jest od formy zakupu maszyny. Rozróżniamy dwie możliwości dokonania zakupu: pierwszą jest zakup na Fakturę VAT (popularnie nazywany zakupem na firmę), drugą możliwością jest zakup konsumencki poparty paragonem (popularnie nazywany zakupem przez osobę prywatną).
Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat!
Standardową Gwarancję dla Firm wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!


Zachęcamy do kontaktu osoby poszukujące konkretnego sprzętu lub modelu, którego nie zamieszczono na stronie sklepu internetowego Tomex-Ogrody

Masz pytania? ZADZWOŃ tel. 662-184-436 lub biuro@tomex-ogrody.pl

ECHO
PB-250
2 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także

Produkty Specjalne