.

.

Husqvarna Automower® 310

Husqvarna Automower 310

967 67 29-10

Profesjonalna i wydajna Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 310

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

6 600,00 zł
6 990,00 zł
Zniżka 390,00 zł
Brutto
Ilość


Husqvarna Automover® 310

 

Wydajna 4-kołowa kosiarka automatyczna do większych i bardziej złożonych trawników. Przeznaczona do średnich powierzchni do 1000 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 40%. Inteligentna technologia automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. Obudowy w różnych kolorach dostępne jako opcje.Obudowa w kolorze białym dostępna jako opcja.


Przy zakupie dowolnego modelu automatycznej kosiarki Husqvarna Automower oferujemy płatny pakiet AUTOMOWER CARE. W ramach programu użytkownik otrzymuje wydłużony okres gwarancji na 5 lat.

   

 NAJWAŻNIEJSZE CECHY Automover® 310:

• Automower Connect@HOME

Automower Connect @ HOME zapewnia pełną kontrolę nad kosiarką bezpośrednio w smartfonie. Możesz łatwo wysłać polecenia uruchamiani, zatrzymywania i parkowania, sprawdzania i dostosowywania ustawień. Komunikacja Bluetooth o zasięgu do 10 metrów. W standardzie we wszystkich modelach serii 300 i 400 produkowanych od 2018 roku.

• Automatyczna obsługa przejść

Husqvarna Automower automatycznie wykrywa wąskie przejścia radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu

• Odnajdywanie stacji ładowania 

Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie

• Obsługuje nierówne tereny

Duże koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka radzi sobie na zboczach o nachyleniu do 40%

• Automower Connect

Automower Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia "start", "stop" i "park", sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca. Standardowe wyposażenie modeli X-line oraz serii 500. Opcja w modelach 420, 315, 310.

• 3 punkty rozpoczynania koszenia

Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w trzech różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne różne punkty rozpoczynania koszenia. Dzięki nawigacji GPS(wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatycznie i ręczne ustawienia nie są potrzebne.

• Elastyczne umieszczenie stacji ładującej

Umożliwia elastyczne umieszczenie stacji ładującej w ogrodzie, co upraszcza instalację i zapewnia niezawodne dokowanie za każdym razem.

• Kontrola równowagi

Aby pracować cicho i bezproblemowo urządzenie automatycznie wykrywa brak równowagi w systemu tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.

• Spirale koszenie

Automatyczna funkcja koszenia w celu wyrównania różnic wysokości trawy. Czujniki tarczy osłaniającej wykrywają, czy kosiarka wchodzi w obszar o wyższej trawie i przełącza technologię cięcia na systematyczny spiralny wzór.

• Wymienna obudowa

Spersonalizuj swoją kosiarkę zmieniając kolor obudowy. Dostępne w kolorze białym i pomarańczowym

• Prosta regulacja wysokości koszenia

Wysokość koszenia można bez trudu ustawić, obracając duże pokrętło.

• Średniej wielkości wyświetlacz graficzny menu

Wysokiej rozdzielczości, średniej wielkości wyświetlacz z graficzną strukturą menu. Łatwy w użyciu dzięki intuicyjnym ustawieniom.

• Niezawodność

Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki aby osiągnąć jak najwyższy stopień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku.

• Doskonały efekty koszenia

Dzięki nieregularnemu sposobowi koszenia trawnik jest idealnie przycięty i wygląda jak dywan. Niewielkie ostre jak brzytwa ostrza umożliwiają kosiarce precyzyjne cięcie, dzięki czemu trawa jest bardziej bujna i zielona niż przy koszeniu konwencjonalnymi nożami.

• Niski poziom hałasu

Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.

• Unikalny system koszenia

Husqvarna Automower za każdym razem tnie tylko niewielkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabniania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane w solidnej, obracającej się tarczy. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.

• Brak emisji spalin

Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower nie wytwarza szkodliwych spalin 

• Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN

Ochrona przed kradzieżą na wysokim poziomi. Jeśli kosiarka zostanie wyniesiona poza teren pracy uruchomi się alarm o wysokim poziomie hałasu, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą kodu PIN kosiarki.

• Automatyczne ładowanie

Kiedy kosiarka Automower potrzebuje mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej

• Niewielkie zużycie energii

Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych

• Zegar

To, czy Automower ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie

• Czujnik unoszenia i wywrócenia 

W razie uniesienia kosiarki Automower bądź jej wywróceni, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się zdala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń 

Pogodoodporny

Kosiarka Automower może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii 

DANE TECHNICZNE Automover® 310

  

Produktywność

Maks. wydajność pracy - 1000 m² +/-20% / 0,25 Akr +/-20%

System ładowania - Automatyczny

Maks. nachylenie obszaru roboczego - 40 % / 22 °

Produkt

Kolor - Grafitowy

Klawiatura - 19 klawiszy

Wyświetlacz - Wyświetlacz LCD z menu ustawień

Zegar - Tak

Rodzaj uchwytu - Wbudowany

Bieżniki kół - Średnie

  

Moc i ładowanie

Typ akumulatora - Li-ion

Standardowy czas ładowania - 60 min

Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu - 70 min

Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu - 7 kWh na miesiąc przy 1000 m² / 7 kWh na miesiąc przy 0,25 Akr

Pobór mocy podczas koszenia - 25 W

  

Silnik i system koszenia

System koszenia - 3 obracające się ostrza

Wysokość koszenia, min. - maks. - 20 - 60 mm / 0,79 - 2,36 cal

Szerokość robocza - 22 cm / 8,66 cal

 

Dane na temat mocy akustycznej i hałasu

Poziom hałasu - zmierzona: 60 dB(A), gwarantowana: 63 dB(A)

 

Bezpieczeństwo i ochrona

Alarm - Średni

Kod PIN - Tak

Blokada instalacji - Tak

Blokada ustawień - Tak

Czujnik podnoszenia - Tak

Czujnik przechyłu - Tak

 

Osprzęt instalacyjny

Dodatkowe noże - 9 szt.

 

Wymiary ogólne 

Rozmiar produktu, Dł x Szer x Wys - 630x510x250 mm / 24,8x20,1x9,8 cal

Ciężar - 9 kg

Husqvarna
967 67 29-10
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne