.

.

HUSQVARNA CEORA™ 546 EPOS / Razor 43M / CS4

970637201

Model robota o najwyższej wydajności do koszenia dużych powierzchni

Umów się na bezpłatny pokaz

Dzwoń  662-184-436

144 779,00 zł
Brutto
Ilość Obecnie brak na stanie


Model robota o najwyższej wydajności do koszenia dużych powierzchni, wyposażony w technologię Husqvarna EPOS™. Systematyczne, precyzyjne cięcie dostosowane do optymalnej elastyczności w wirtualnych granicach. Obsługuje bardzo duże obszary, takie jak wiele boisk piłkarskich, pól golfowych lub dużych hoteli lub w obiektach komunalnych.Dostarczanie profesjonalnych wyników na murawie, cicha praca i zerowa emisja podczas użytkowania. Ta konfiguracja CEORA™ jest wyposażona w jednostkę napędową, CEORA™ 546 EPOS, dopasowaną platformę tnącą Razor 43M oraz stację ładującą CS4. Stacja referencyjna EPOS™ sprzedawana oddzielnie.

FUNKCJE

Precyzyjne zarządzanie obszarem
Zdefiniuj kilka obszarów roboczych z różnymi harmonogramami i ustawieniami wysokości koszenia.

Technologia Husqvarna EPOS
Wirtualne granice dzięki technologii satelitarnej z dokładnością do 2-3 cm. Brak fizycznych przewodów oznacza nowy poziom solidności i elastyczności z niezrównanymi możliwościami programowania. Umożliwia zdefiniowanie kilku obszarów roboczych z różnymi czasami pracy i ustawieniami. Możliwość tworzenia tymczasowych strefy postoju i wstępnie ustawionych ścieżek transportowych w celu bardziej elastycznego rozmieszczenia stacji ładującej.

Kierowanie przez EPOS
Husqvarna Automower® automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do i z punktu dokowania stacji ładującej. Będzie zmieniać swoją trasę na trawniku, aby uniknąć pozostawiania widocznych śladów.

Husqvarna Fleet Services™
Husqvarna Fleet Services ™ daje możliwość monitorowania i sterowania wieloma kosiarkami z pozycji smartfona, tabletu lub laptopa. Możesz sprawdzić stan swojej kosiarki lub jej dokładną lokalizację, nakazać jej uruchomienie, zatrzymanie lub zaparkowanie wszystkich zanim nadejdzie burza. Łatwa regulacja ustawień i wysokości cięcia Odbieranie alarmów i śledzenie pozycji kosiarki w przypadku kradzieży - z dowolnego miejsca.
Standard w serii 500, opcjonalnie w modelach X-line. Husqvarna Fleet Services ™ współpracuje również ze wszystkimi innymi produktami wyposażonymi w czujniki HFS.

Wirtualne przewody
Obszar roboczy i jego wirtualne granice są określone przez technologię Husqvarna EPOS, wykorzystującą sygnały satelitarne o wysokiej precyzji (RTK GNSS). Brak ograniczeń w długości i przejściu twardych powierzchni z dokładnością do 2-3 cm.

Stabilny system
System z wirtualnymi granicami, dzięki technologii Husqvarna EPOS, zapewnia optymalną wydajność pod względem trwałości. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne można wykonywać bez obawy o uszkodzenie przewodów.

Ścieżki transportowe
Zdefiniuj ścieżki transportowe ze stacji ładującej do wszystkich obszarów roboczych, w tym ścieżkę transportową do Punktu konserwacji. Daje to możliwość dużej elastyczności w wyborze miejsca instalacji stacji ładującej.

Strefy czasowego wyłączenia
Twórz większe lub mniejsze strefy tymczasowo wyłączone od koszenia, które można łatwo aktywować/dezaktywować za pomocą aplikacji mobilnej. Praktyczny i elastyczny sposób na uniemożliwienie robotowi pracy na świeżo obsadzonym terenie lub podczas renowacji powierzchni.

Punkt konserwacji
Zdefiniuj Punkt konserwacji. Jest to opcjonalny punkt na mapie przeznaczony do czynności takich jak czyszczenie, serwis lub przechowywanie, załadunek itp., do którego kosiarka automatycznie dojeżdża zdefiniowaną wcześniej ścieżką transportową.

Zarządzanie aplikacją
Ułatw sterowanie kosiarką w Automower® Connect za pomocą smartfona. Użyj appDrive podczas definiowania mapy EPOS lub podczas przemieszczania maszyny między obszarami bez konieczności przenoszenia.

Wykrywanie/omijanie obiektów
Aby zapewnić bezpieczeństwo i zminimalizować przestoje, wbudowane czujniki wykorzystujące technologię ultradźwiękową pomagają produktowi wykrywać lub omijać obiekty. Tryb wykrywania zmniejsza prędkość i sprawia, że kolizje są łagodniejsze; tryb omijania zmniejsza prędkość i zatrzymuje się przed obiektem aby go ominąć.

Interfejs przyjazny użytkownikowi
Interfejs przystosowany do profesjonalnej obsługi, co oznacza, że wszystkimi ustawieniami i sterowaniem można zarządzać zdalnie za pośrednictwem aplikacji na smartfony Husqvarna Fleet Services lub komputera / tabletu. Kontrolki na produkcie: wskaźnik statusu LED i funkcja START / STOP. Upraszcza to użytkowanie niedoświadczonym użytkownikom i minimalizuje uszkodzenie produktu w przypadku wandalizmu.

Światła bezpieczeństwa
Energooszczędne światła bezpieczeństwa LED zapewniają widoczność zapewniając bezpieczną pracę. Światła można ustawić na tryb ciągły lub pulsacyjny (migający).

Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą.
Produkty wyposażone w Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ natychmiast rozpoczynają śledzenie pozycji GPS i wysyłają powiadomienia do urządzeń. Funkcja ta sprawia, że instalacja Automower® jest wyjątkowo bezpieczna i minimalizuje ryzyko kradzieży.

Automower® Connect
Automower® Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia „start”, stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca. Standardowe wyposażenie modeli X-line oraz serii 500. Opcja w modelach 420, 315, 310.

FOTA - Firmware-Over-The-Air - automatyczna aktualizacja
Możliwość automatycznej aktualizacji oprogramowania bezprzewodowo za pośrednictwem Automower® Connect.

Elektryczna regulacja wysokości koszenia
Wysokość koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.

Kontrola równowagi
Aby pracować cicho i bezproblemowo pracy automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.DANE TECHNICZNE

Wydajność    
Maksymalna powierzchnia trawnika    50 000 m²
Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego    15 %
Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji    20 %
Metody szukania stacji    Kierowanie przez EPOS
Przewody doprowadzające    Wirtualna ścieżka transportowa
System ładowania    Automatyczny
Całkowite wymiary    
Waga    72 kg
Długość produktu    124 cm
Szerokość produktu    108 cm
Wysokość produktu    44 cm
Dane produktu    
Kolor    Pomarańczowy, Szary
Odbierany poziom dźwięku    72 dB(A)
Klasa wodoszczelności    IPX5
Typ akumulatora    Litowo-Jonowy
Pojemność akumulatora    49 Ah
Prąd ładowania    12 A
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu    270 min
Standardowy czas ładowania    150 min
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu    130 kWh
Układ tnący    
System koszenia    3 discs with 5 pivoting blades
Maks. wysokość koszenia    70 mm
Min. wysokość koszenia    20 mm
Szerokość koszenia    68 cm
Regulacja wysokości koszenia    Elektryczna
Tarcza osłaniająca    Tak
Sterowanie    
Panel użytkownika    Profesjonalny interfejs użytkownika/Aplikacja
Wyświetlacz    Brak
Łączność bezprzewodowa    Komórkowa, Bluetooth®
Możliwość sterowania przez aplikację    Husqvarna Fleet Services
Aktualizacja oprogramowania    FOTA
Bezpieczeństwo    
Śledzenie GPS w przypadku kradzieży    Tak
Kod PIN    Tak
Alarm    Tak
Czujnik podnoszenia    Tak
Czujnik przechylenia    Tak
Czujnik ultradźwiękowy    Tak

970637201

Specyficzne kody

Zobacz także