.

.

Husqvarna Automower 405X

970456211

Profesjonalna i wydajna Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 405X

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Dzwoń!!! 662-184-436


10 790,00 zł
Brutto
Ilość


Husqvarna Automower® 405X — niezawodny i wydajny model z serii X-line, przeznaczony do mniejszych trawników. Kosi skomplikowane powierzchnie do 600m2, obsługuje wąskie przejścia i z łatwością radzi sobie ze zboczami o nachyleniu do 40%. Bezproblemowa obsługa dzięki elektrycznej regulacji wysokości koszenia, funkcji TargetHeight, osłonie przeciwzamrożeniowej i zegarowi pogodowemu. Łatwy do czyszczenia i mycia wężem ogrodowym. Jako element naszej oferty premium X-line, jest wyposażony w Automower® Connect z funkcją śledzenia kradzieży GPS i nawigacją ze wspomaganiem GPS, aby zapewnić Ci kontrolę, gdziekolwiek jesteś, oraz design X-line z reflektorami LED, przednim zderzakiem i specjalnymi kolorowymi kołpakami . Wyposażony również w FOTA (automatyczne, bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania).


Funkcje

Automower® Connect
Automower® Connect jest funkcją zapewniającą pełną kontrolę nad kosiarką za pośrednictwem smartfona. Można wysyłać polecenia „start”, stop” i „park”, sprawdzać i zmieniać ustawienia, a także odbierać alarmy i w razie kradzieży śledzić położenie kosiarki, z dowolnego miejsca. Standardowe wyposażenie modeli X-line oraz serii 500. Opcja w modelach 420, 315, 310.

Nawigacja wykorzystująca GPS
Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu, uwzględniając rozłożenie przewodów ograniczających i doprowadzających. Dzięki niej Husqvarna Automower® wie, które części ogrodu zostały skoszone i odpowiednio dostosowuje metodę pracy. W ten sposób trawnik jest optymalnie koszony, a efekty pracy są znakomite.

Systematyczny sposób koszenia w wąskich przejściach
Aby zapewnić doskonałe wyniki koszenia na całej powierzchni, robota koszącego można ustawić tak, aby automatycznie przełączała sposób koszenia z trybu losowego na tryb systematyczny w wąskich przejściach.

Reflektory LED
Energooszczędne reflektory LED zapewniają lepszą widoczność i kontrolę nawet w ciemności. Reflektory również zaczną migać, jeśli wystąpi usterka.

Łatwe mycie
Łatwość mycia zewnętrznej części i spodu kosiarki wężem ogrodowym. Za pomocą dołączonego narzędzia konserwacyjnego można łatwo zdjąć pokrywę, co ułatwia dostęp i czyszczenie.

Czujnik mrozu
Robot koszący automatycznie przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu, pomagając chronić trawnik.

Doskonała interakcja
Wszystkie kosiarki automatyczne wyposażone w Automower® Connect są kompatybilne z Amazon Alexa i Google Home. Oznacza to, że wystarczy, że wydasz polecenie inteligentnemu głośnikowi, a Husqvarna Automower® rozpocznie zadanie. Możesz wydawać najczęściej używane polecenia, takie jak uruchamianie, zatrzymywanie, parkowanie i uzyskać aktualny status kosiarki, po prostu używając swojego asystenta głosowego.

Funkcja TargetHeight dla lepszej jakości trawnika
Aby uzyskać lepszą jakość trawnika, funkcja TargetHeight automatycznie obniża wysokość koszenia z maksymalnej do określonej wysokości w okresie 10 dni.

FOTA - Firmware-Over-The-Air - automatyczna aktualizacja
Możliwość automatycznej aktualizacji oprogramowania bezprzewodowo za pośrednictwem Automower® Connec.

Elektryczna regulacja wysokości koszenia
Wysokość koszenia może być szybko ustawiona poprzez elektrycznie sterowaną regulację wysokości koszenia, łatwo dostępną w głównym menu.

Obsługuje nierówne tereny
Duże koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność nawet na śliskich powierzchniach. Kosiarka radzi sobie na zboczach o nachyleniu do 40%.

Odnajdywanie stacji ładowania
Przewód doprowadzający ułatwia kosiarce odnajdywanie drogi do stacji ładującej, co skraca czas szukania stacji, zwłaszcza na trawnikach o złożonym kształcie.

Zegar pogodowy
Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, dzięki czemu Husqvarna Automower® maksymalnie wydłuży czas koszenia w okresie intensywnego jej wzrostu. W okresie suszy i upałów oraz jesienią kosiarka będzie pracować krócej, ograniczając eksploatację trawnika i zużycie samej maszyny.

Automatyczna obsługa przejść
Husqvarna Automower® automatycznie wykrywa wąskie przejścia, radząc sobie z przejazdem nawet przez najmniejsze z nich. Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu.

Elastyczne umieszczenie stacji ładującej
Umożliwia elastyczne umieszczenie stacji ładującej w ogrodzie, co upraszcza instalację i zapewnia niezawodne dokowanie za każdym razem.

Kontrola równowagi
Aby pracować cicho i bezproblemowo pracy automatycznie wykrywa brak równowagi w systemie tnącym. Brak równowagi może być spowodowany brakującymi, podwójnie zamontowanymi lub uszkodzonymi ostrzami.

Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą.
Produkty wyposażone w Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ natychmiast rozpoczynają śledzenie pozycji GPS i wysyłają powiadomienia do urządzeń. Funkcja ta sprawia, że instalacja Automower® jest wyjątkowo bezpieczna i minimalizuje ryzyko kradzieży.

Przedni zderzak
Gumowy przedni zderzak sprawia, że kosiarka jest bardziej odporna na powtarzające się kolizje z drzewami, krzewami i innymi przedmiotami w obrębie instalacji.

Spiralne koszenie
Automatyczna funkcja koszenia w celu wyrównania różnic wysokości trawy. Czujniki tarczy osłaniającej wykrywają, czy kosiarka wchodzi w obszar o wyższej trawie i przełącza technologię cięcia na systematyczny spiralny wzór.

Funkcja cięcia w miejscu (Spot cutting)
Specjalny tryb szybkiego koszenia ograniczonej przestrzeni dłuższej trawy. Jest to szczególnie użyteczne w obszarach znajdujących się np. pod meblami ogrodowymi gdy te zostają usunięte. Ustaw kosiarkę w wybranym obszarze i wybierz tryb cięcia miejscu (Spot cutting). Kosiarka będzie po ciasnej spirali, a po zakończeniu cięcia w miejscu powróci do trybu automatycznego.

Wymienna obudowa
Spersonalizuj swoją kosiarkę zmieniając kolor obudowy. Dostępne w kolorze białymi pomarańczowym.

Średniej wielkości wyświetlacz graficzny menu
Wysokiej rozdzielczości, średniej wielkości wyświetlacz z graficzną strukturą menu. Łatwy w użyciu dzięki intuicyj.

Niezawodność
Zautomatyzowane koszenie to przede wszystkim niezawodność. Przez 20 lat Husqvarna rozwijała koncepcję takiej kosiarki aby osiągnąć jak najwyższy stopnień niezawodności, jakości i efektów koszenia przy minimalnym wysiłku.

Unikalny system koszenia
Husqvarna Automower® za każdym razem tnie tylko niewielkie źdźbła trawy. Eliminuje to potrzebę zgrabiania pozostałości trawy z trawnika. Mniejsze ścinki oznaczają lepsze nawożenie i soczyście zielony trawnik. Wyposażona w ostre jak brzytwa ostrza montowane na solidnej obracającej się tarczy. Zapewnia to sprawne działanie i bardzo niskie zużycie energii.

Niski poziom hałasu
Dzięki wyjątkowemu systemowi koszenia, kosiarki te są bardzo ciche i dyskretne, ponadto pracują tylko wtedy, gdy życzy sobie tego ich właściciel.

Brak emisji spalin
Dzięki napędowi elektrycznemu, kosiarka Automower® nie wytwarza szkodliwych spalin

Ochrona przed kradzieżą przez alarm / kod PIN
Ochrona przed kradzieżą na wysokim poziomie. Jeśli kosiarka zostanie wyniesiona poza teren pracy, uruchomi się alarm o wysokim poziomie hałasu, który może zostać dezaktywowany tylko za pomocą unikalnego kodu PIN kosiarki.

Automatyczne ładowanie
Kiedy kosiarka Automower® potrzebuje więcej mocy, samodzielnie odnajduje drogę do stacji ładującej.

Niewielkie zużycie energii
Wydajne gospodarowanie energią oznacza niewielkie jej zużycie, umożliwiając kosiarce Automower® pracę za niewielki ułamek kosztów użytkowania kosiarek konwencjonalnych.

3 punkty rozpoczynania koszenia
Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w trzech różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu ograniczającego, poza stacją ładującą. Im większa powierzchnia trawnika, tym bardziej przydatne rożne punkty rozpoczynania koszenia.Dzięki nawigacji GPS (wybrane modele), punkty rozpoczynania koszenia są ustawiane automatyczne i ręczne ustawienia nie są potrzebne.

Harmonogram pracy
To, czy Automower® ma pracować non-stop 7 dni w tygodniu, zależy wyłącznie od Ciebie.

Lekka i kompaktowa
Niewielki, kompaktowy rozmiar i niska waga zapewniają lepszą zwrotność w małych ogrodach i ułatwiają przenoszenie między trawnikami. Łatwa do przechowywania.

Czujniki unoszenia i wywrócenia
W razie uniesienia kosiarki Automower® bądź jej wywrócenia, noże zatrzymują się automatycznie. Ponadto noże obracają się z dala od zewnętrznej krawędzi maszyny. Jeżeli Automower® napotka przeszkodę, zatrzyma się i zmieni kierunek ruchu, nie powodując żadnych uszkodzeń.

Pogodoodporny
Kosiarka Automower® może pozostawać w ogrodzie przez całą dobę, gdyż została zaprojektowana tak, aby funkcjonować prawidłowo bez względu na warunki pogodowe. Jej konstrukcja sprawdza się nawet w trudnym klimacie Skandynawii.

Wydajność   
Maksymalna powierzchnia trawnika    600 m²
Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego    15 %
Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji    40 %
Wydajność na godzinę    63 m²
Maksymalny czas aktywności    10 h
Metody szukania stacji    3 sposoby
Przewody doprowadzające    1
System ładowania    Automatyczny

Całkowite wymiary   
Waga    9,7 kg
Długość produktu    61 cm
Szerokość produktu    45 cm
Wysokość produktu    24 cm

Dane produktu   
Kolor    Szary
Odbierany poziom dźwięku    62 dB(A)
Klasa wodoszczelności    IPX5
Typ akumulatora    Litowo-Jonowy
Pojemność akumulatora    2 Ah
Prąd ładowania    1,3 A
Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu    50 min
Standardowy czas ładowania    60 min
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu    5 kWh
Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu    600 m²

Układ tnący   
System koszenia    3 obracające się ostrza
Maks. wysokość koszenia    50 mm
Min. wysokość koszenia    20 mm
Szerokość koszenia    22 cm
Regulacja wysokości koszenia    Elektryczna
Tarcza osłaniająca    Tak
Podwójny kierunek koszenia    Tak

Sterowanie   
Panel użytkownika    Przyciski i wyświetlacz/Aplikacja
Wyświetlacz    Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8”
Łączność bezprzewodowa    Bluetooth®, Komórkowa
Możliwość sterowania przez aplikację    Automower® Connect
Integracja ze Smart Home    Tak
Aktualizacja oprogramowania    FOTA

Bezpieczeństwo   
Śledzenie GPS w przypadku kradzieży    Tak
Kod PIN    Tak
Alarm    Tak
Czujnik podnoszenia    Tak
Czujnik przechylenia    Tak
Czujnik ultradźwiękowy    Nie

970456211
6 Przedmioty

Specyficzne kody