.

.

Siekiera uniwersalna HECHT 900600 30 cm

Siekiera uniwersalna HECHT 900600 30 cm

Siekiera uniwersalna HECHT 900600 doskonale nadaje się zarówno do prac ogrodowych jak i do przygotowywania drewna na opał. Małe rozmiary – długość 30 cm – oraz niska waga – 0,6 kg – pozwalają na łatwą i niemęczącą pracę.

28,90 zł
Brutto
Ilość


SIEKIERA UNIWERSALNA DO DREWNA HECHT 900600 600g / 30 cm

Siekiera Uniwersalna Hecht 900600 Bardzo mocna i poręczna uniwersalna siekiera czeskiej firmy HECHT. Optymalna długość oraz ergonomiczny kształt rękojeści wykonanej w technologi Fiberglass ( wzmocnione włókno szklane ) sprawią, że przygotowanie drewna do palenia w piecu i kominku będzie lżejszym i przyjemniejszym zajęciem. Osadzenie głowicy w trzonku wykonane jest na gorąco za pomocą odpowiednich urządzeń odlewających masę włókna szklanego tak aby stanowiła nierozrywalną całość. Tą funkcjonalność ułatwia specjalne wytłoczenie części wewnętrznej trzonka. Górna część trzonka posiada zabudowany metalowy wspornik usztywniający całość konstrukcji. Dobre wyważenie siekiery oraz dobrana długość rękojeści wpływają na komfort pracy. Głowica siekiery została wykonana z wysokogatunkowej stali dzięki czemu jest ona wytrzymała mechanicznie oraz odporna na stępienie.

Umożliwia szybkie, bezpieczne i wydajne rozłupywanie polan drewna i okrzesywanie gałęzi drzew. Z jej pomocą szybko uporamy się z sezonowym podcinaniem gałązek. Siekiera jest doskonale wyważona i wygodna w trzymaniu. Ostrze (klin) waży 600 g. Posiada mocne ostrze. Jest niedroga i bardzo solidna. Będzie znakomitym zakupem do każdego ogrodu. W ofercie posiadamy także większe siekiery Hecht z serii z rękojeścią wykonaną z FIBERGLASS oraz siekiery z nylonu, a także z ostrzami z teflonową powierzchnią. Sprawdź naszą ofertę siekier Hecht.

HECHT
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne