.

.

Siekiera rozłupująca HECHT 902000

Siekiera rozłupująca HECHT 902000

Siekiera rozłupująca HECHT 902000 dedykowana jest do przygotowywania drewna na opał do domowego kominka. Wytrzymała rękojeść z FIBERGLASS pozwoli na pracę, nawet z najtwardszym drewnem.

59,90 zł
Brutto
Ilość


Na żadnej zalesionej działce nie może zabraknąć solidnej siekiery rozłupującej – dokładnie takiej jak siekiera Hecht 902000. Prezentowana siekiera wykonana jest z materiałów o bardzo wysokiej wytrzymałości. Posiada rękojeść wykonaną z materiału FIBERGLASS wzmocnionego włóknem szklanym, który wykazują znakomitą odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, na także zginanie i odkształcanie. Wszystkie elementy narzędzia są ze sobą szczelnie połączone. Dzięki siekiera ta zapewnia wieloletnią i niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach.

Jej długość to 63 cm. Będzie więc idealna do cięższych prac i do rąbania twardych pniaków i polan. Długa rękojeść ma bardzo ergonomiczny kształt. Gwarantuje pewny i mocny chwyt, dzięki któremu praca idzie błyskawicznie i nie jest męcząca. Długa rękojeść to także większe bezpieczeństwo. Na końcu rękojeść umieszczono otwór umożliwiający wygodne zawieszenie siekiery na ścianie w garażu. Ostrze waży 2000 g. Narzędzie ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny, będzie znakomitym zakupem. Siekiera jest przy tym bardzo estetycznie wykończona i ma nowoczesną linię.

 

  • Siekiera o długości 63 cm,
  • Idealna do rozłupywania twardego drewna,
  • Rękojeść FIBERGLASS wzmocniona włóknem szklanym,
  • Otwór umożliwiający zawieszenie narzędzia.
4 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne