.

.

Łuparka do drewna pionowa Cedrus LS10V

CEDLS10V

Profesjonalna i wydajna Łuparka do drewna Cedrus LS10V o nacisku 22 ton

Zadzwoń lub napisz po NAJNIŻSZĄ CENĘ!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

9 499,00 zł
Brutto
Ilość


Łuparka do drewna Cedrus LS10V

Oferowana łuparka do drewna Cedrus LS10V to rozwiązanie dla profesjonalistów, poszukujących wysokiej klasy, niezawodnego i wydajnego sprzętu. Dzięki solidnej konstrukcji oraz wykonaniu z wysokiej klasy podzespołów, maszyna doskonale nadaje się dla osób zajmujących się profesjonalną produkcją drewna opałowego i kominkowego. Łuparka pionowa Cedrus świetnie spisuje się w codziennej pracy z dużymi i ciężkimi kawałkami drewna.

Łuparka do drewna o najwyższych parametrach

Cedrus LS10V to łuparka do drewna wyposażona w niezwykle wydajny, trójfazowy silnik elektryczny o mocy 5100 W. Dzięki temu nacisk jaki generuje siłownik to aż 22 tony. Pozwala to na bezproblemowe rozłupywanie każdego rodzaju drewna. Łuparka doskonale rodzi sobie z kłodami o długości od 56 do 110cm. Dodatkowym ułatwieniem dla osoby obsługującej jest również podnośnik drewna, który pozwala w łatwy sposób właściwie ułożyć rozłupywany materiał.
Wygodna i wydajna w użytkowaniu łuparka do drewna

Łuparka Cedrus LS10V charakteryzuje się zwartą, pionową budową. Pompowane koła, znacząco ułatwiają jej transport i właściwe ustawienie. Pracę ułatwia również dwustopniowa regulacja prędkości pracy (6 oraz 2,9m/min). Istnieje również możliwość montażu klina, który rozłupuje drewno na cztery części.

Łuparka do drewna Cedrus jest także urządzeniem posiadającym wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Dwuręczna obsługa za pomocą dźwigni redukuje ryzyko wystąpienia wypadku podczas pracy maszyny. Z kolei solidna konstrukcja, zapewnia wysoką trwałość i żywotność maszyny.

Dane Techniczne:

Marka  Cedrus
Typ silnika  elektryczny
Max. długość drewna  110 cm
Siła nacisku  22 Ton
Max. średnica drewna  35 cm
Ciśnienie hydrauliczne  24,9 Mpa
Moc silnika  5100 W
Poziom wibracji  2,5 (m/s2) awh
Pojemność zbiornika oleju  24 l
Dodatkowe zalety  Koła transportowe, Podnośnik kłody
Napięcie/częstotliwość  400V/ 50Hz
Gwarancja  2 lata
Poziom hałasu  75 db
Ciężar  308 kg

CEDLS10V
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Produkty Specjalne