.

Opryskiwacze i dmuchawy

W dzisiejszych czasach, kiedy zagrożenia upraw różnego rodzaju chorobami i szkodnikami są bardzo wysokie, opryskiwacz staje się podstawową maszyną na plantacji. Opryskiwacze ogrodowe z naszej oferty doskonale spełniają swoje zadania w przydomowych ogrodach, w uprawach warzyw czy w szklarniach i tunelach foliowych. Opryskiwacz turbinowy jest doskonały do stosowania pestycydów i fungicydów w ochronie drzew i krzewów, opryskiwacze wózkowe z naszej oferty jako opryskiwacze ciśnieniowe uzupełniają możliwości wykonania oprysku przy użyciu lancy sadowniczej.

Aktywne filtry

550,00 zł 609,99 zł

Opryskiwacz 3WZ-15 z silnikiem spalinowym, jest przeznaczony do przeprowadzania zabiegów ochrony roślin w szklarniach, inspektach, gospodarstwach ogrodniczych w przydomowych ogrodach i uprawach. Pompa napędzana nowoczesnym silnikiem spalinowym wytwarza ciśnienie regulowane w zakresie do 25 bar. Doskonale zastępuje opryskiwacze ręczne zwiększając szybkość i dokładność oprysku.

 

Opryskiwacze spalinowe typu 3WF-3,  przenoszą roztwór cieczy w postaci bardzo drobnych kropel w szybkim strumieniu powietrza. Dzięki temu możliwe jest dokładne pokrycie opryskiwanej rośliny niewielką ilością cieczy. Opryskiwacze te znajdują zastosowanie głównie w ochronie niewielkich plantacji sadowniczych oraz warzywniczych i właśnie do takich celów jest ten model przeznaczony.

 

Opryskiwacze 3WF-600 są przeznaczone do przeprowadzania zabiegów ochrony roślin. Dzięki wyposażeniu opryskiwacza w wentylator, to powietrze jest ośrodkiem przenoszącym cząsteczki cieczy aktywnej. Ciecz aktywna zostaje rozpylona na cząsteczki o drobnej średnicy dzięki czemu następuje bardzo pokrycie opryskiwanej powierzchni nawet z odległości kilku metrów.