Wkrętarki

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

HECHT 1150 WKRĘTARKA

HECHT 1150 WKRĘTARKA

Hecht 1150 - praktyczny akumulatorowy wkrętak, z wbudowanym akumulatorem Li-Ion o napięciu 3,6 V to doskonałe narzedzie dla każdego majsterkowicza.

More details

Nowe

95,00 zł

- +

 
Opis

HECHT 1150 

Hecht 1150 to praktyczny akumulatorowy wkrętak, który z pewnością doceni każdy majsterkowicz oraz mechanik. Mimo swoich kompaktowych rozmiarów jest w stanie osiągnąć moment obrotowy do 4 N.m., co wystarczy, aby dokręcić praktycznie każdy rodzaj śruby. Źródłem energii jest wysokiej jakości akumulator Li-ion o napięciu 3,6 V oraz pojemności 1,5 Ah.

 

Najważniejsze cechy HECHT 1150

 

Dzięki obrotowe rączce może być stosowany w dwóch różnych położeniach – w postaci klasycznej wkrętarki lub płaskiego śrubokręta. W pozycji wkrętarki manipulacja wkrętakiem jest łatwa i przyjemna, dobrze się go trzyma w dłoni, natomiast pozycji śrubokręta możesz użyć w miejscach trudno dostępnych o małej przestrzeni. Aby praca była jeszcze bardziej komfortowa, ergonomiczna rękojeść została opatrzona antypoślizgową powierzchnią.

Siła wkręcania regulowana jest w 11 pozycjach. Pod uchwytem narzędziowym znajduje się mała lampka LED, która świeci się podczas uruchomienia. Dzięki temu praca staje się łatwa i bezpieczna, nawet w słabo oświetlonych miejscach. Aktualny stan naładowania baterii można w łatwy sposób sprawdzić poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części wkrętaka – stan naładowania wskazywany jest przez odpowiednią liczbę kolorowych diod LED.

Wkrętak dostarczany jest w niewielkiej plastikowej walizce z wyposażeniem 

 

Dane Techniczne  HECHT 1150

Napięcie - 3,6 V

Bateria - Li-ion 1,3 Ah

Prędkość bez obciążenia - 180 obr/min

Max. moment obrotowy - 4 N.m

 

Wyposażenie 

 

-Wkrętak dostarczany jest w niewielkiej plastikowej walizce z wyposażeniem:

-ładowarka - 1 szt,

-zestaw 20 bitów o różnych kształtach i rozmiarach,

-uchwyt do bitów,

-3 wiertła