WEIBANG

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarka spalinowa Weibang WB536SB V 3in1-DOV

Kosiarka spalinowa Weibang WB536SB V 3in1-DOV

Profesjonalna i wydajna Kosiarka spalinowa Weibang WB536SB V 3in1-DOV napędzana silnikiem Briggs&Stratton

Najlepsza cena!!!

Dzwoń!!! 662-184-436

More details

Nowe

2 490,00 zł

- +


 
Opis

Kosiarka spalinowa Weibang WB536SB V 3in1-DOV napędzana silnikiem Briggs&Stratton

Kosiarka spalinowa Weibang WB536SB V 3W1

Kosiarka spalinowa Weibang WB536SB V 3W1 ma 53cm szerokości cięcia i pojemny 70 litrowy kosz na trawę, jeśli nie chcemy zbierać trawy możemy również użyć funkcji mulczowania trawy lub w trudniejszych warunkach wyrzutu bocznego po założeniu dodatkowego deflektora. Kosiarka wyposażona jest w Silnik Briggs & Stratton Series 675 EX Series zapewnia to wystarczającą moc dla wysoce skutecznego działania, a jednocześnie gwarantuje długoletnie bezawaryjne działanie.

Kosiarka spalinowa z silnikiem Briggs&Stratton

Wysokość koszenia można ustawić dogodnie w 8 poziomach w zakresie od 25mm do 80mm. Obudowa kosiarki malowana jest proszkowo antykorozyjną farbą co w znacznym stopniu wydłuża użytkowanie maszyny. Dodatkowo napęd posiada 2 prędkości jazdy 0,94-1,22 km/h dla jeszcze wygodniejszej pracy.

Kosiarki Weibang z regulacją układu napędowego

Kosiarki spalinowe Weibang wyposażone są dodatkowo w deflektor wyrzutu bocznego skoszonej trawy oraz regulację układu napędowego. Wygodna manetka dostepna z pozycji operatora pozwala dostosować prędkość jazdy do warunków terenowych oraz wysokości trawy. Kosiarka posiada składanyuchtyw, który ułatwia transport kosiarki nawet autem osobowym. Kosiarka jest przeznaczona to koszenia trawnika o powierzchni ok 3000 m2 i objęta jest 5 letnią gwarancją. 

 

5 LAT GWARANCJI !!!