Odśnieżarki

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Agroma ST9062P odśnieżarka o mocy 8 KM B&S
Taniej
1 000,00 zł

Agroma ST9062P odśnieżarka o mocy 8 KM B&S

Samobieżna, dwustopniowa odśnieżarka spalinowa zaprojektowana do wielu zadań w trudnych zimowych warunkach. 

 PROMOCJA - WYPRZEDAŻ !!!!

More details

Reduced price!
Nowe

2 990,00 zł

3 990,00 zł

- +


 
Opis

Agroma ST9062P 

  

Odśnieżarka Agroma ST9062P przeznaczona jest do bardzo wydajnej pracy na dużych powierzchniach. Konstrukcja jest bardzo solidna, natomiast obsługa urządzenia nie wymaga większego wysiłku. Bardzo wydajny silnik Briggs&Stratton oraz wiele udogodnień dla operatora pozwalają na wielogodzinną pracę nawet w głębokim śniegu. Samobieżna odśnieżarka spalinowa Agroma ST9062P umożliwia odśnieżanie alejek i podjazdów ze świeżego śniegu. Ten model odśnieżarki jest idealny do pracy na rozległym terenie. Silnik spalinowy sprawia, że nie trzeba się martwić o źródło zasilania. Innowacyjny system pracy działa na zasadzie zgrabiania i odśnieżania. 

    

    PROMOCJA - WYPRZEDAŻ !!!!

   

Najważniejsze cechy ST9062P
  

 • Silnik Briggs & Stratton 900 Snow Series z elektrycznym rozrusznikiem na 230V.
   

 • Jednostki napędowe Snow Series zostały zaprojektowane i przygotowane do pracy w trudnych zimowych warunkach. Rozrusznik elektryczny zasilany z sieci 230 V pozwala na łatwy rozruch silnika w niskich temperaturach. 

 

 • Frez zbierający wyposażony w podzielony na sekcje.
   
  Przedni frez zbierający został podzielony na sekcje, które zabezpieczone są przed uszkodzeniami śrubami ścinanymi. Frez jest silnie uzębiony, dzięki czemu lepiej radzi sobie z rozdrabnianiem zmarzniętego śniegu.

  

 •  Dwustopniowy system zbierający. 
   
  Pierwszy stopień, z zębatymi ślimakami umożliwia zebranie śniegu i skierowanie go do stopnia drugiego, którego rolą jest odrzucenie go na bok. Utwardzane zęby ślimaka świetnie radzą sobie z ubitym śniegiem, a nawet lodem. Drugi stopień wykonano tak, aby zminimalizować uszkodzenia w przypadku natrafienia na kamień. Systemy posiadają specjalne zęby ułatwiające kruszenie zmrożonego śniegu. 

 

 • Solidny, metalowy komin.
   
  Komin precyzyjnie kieruje odrzucany śnieg na wybraną przez użytkownika stronę i gwarantuje trwałość nawet przy wyrzucie lodu.

 

 • Ergonomiczny uchwyt kierowniczy pokryty miękką gumą wpływający na komfort pracy. 
   
  Doskonale wyprofilowany panel przedni posiada dźwignie niezbędne do sterowania, a przy tym ułatwiające kierowanie sprzętem. 

 

 • Ogumienie zimowe z agresywnym protektorem zimowym.
   
  Opony uzbrojone w agresywny protektor, co w połączeniu z możliwością zablokowania napędu na dwa koła pozwala łatwiej poruszać się w trudniejszym terenie. Napęd może też odbywać się na jedno z kół, co z kolei ułatwia manewrowanie odśnieżarką w miejscu. wytrzymałe koła odśnieżarki ułatwiają pracę i przenoszą ciężar na podłoże, zapewniając komfort pracy. 

 

 • 6 biegów do przodu i 2 do tyłu
   
  Regulacja prędkości w zakresie sześciu stopni do przodu i dwóch do tyłu pozwala dostosować prędkość prowadzenia do panujących warunków i oczekiwań operatora. 

 

 • Podczas pracy, możliwość płynnej regulacji kierunkiem i zasięgiem wyrzucanego śniegu, bez konieczności zatrzymywania odśnieżarki. 

 

 • Ergonomiczny panel przedni wyposażono w oświetlenie, które pozwala na pracę przy ograniczonej widoczności. zwiększając bezpieczeństwo pracy.

 

 • Tradycyjny rozrusznik ręczny, oprócz elektrycznego. 

 

 • Prostota obsługi i łatwość przechowywania.

 

 • Profesjonalna przekładnia napędu oraz solidna konstrukcja kluczowych elementów urządzenia.

  

  

  

Dane Techniczne ST9062P

    

Typ silnika - Briggs & Stratton Snow Series 950

Moc silnika - 8 KM

Ilość biegów - 6 do przodu, 2 do tyłu

Rozrusznik - Elektryczny 230V / Ręczny

Prędkość jazdy - 0,4 – 3 km/h

Odległość wyrzutu śniegu - 12 m

Oświetlenie - TAK

Szerokość robocza - 62 cm

Zbiornik paliwa - 3,8 l

Rozmiar opon - 14"x5"

Wysokość - 55 cm

Waga - 70 kg