Łuparki

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

LS520A Łuparka do drewna 5 ton
Taniej
100,00 zł

LS520A Łuparka do drewna 5 ton

Łuparka elektryczna LS520A jest profesjonalnym urządzeniem przeznaczonym do rozłupywania drewna. Mocna, solidna i wytrzymała rama z mocnego metalu poradzi sobie z najcięższymi zadaniami. Duże koła ułatwią przemieszczenie maszyny.Produkt firmy MasterCut stanowi niezbędny dodatek do każdego domu z kominkiem. Maksymalna siła nacisku dochodząca do 5 ton pozwoli na pracę z każdym rodzajem drewna.  

More details

Reduced price!
Nowe

839,00 zł

939,00 zł

- +


 
Opis

Łuparka do drewna LS520A o sile nacisku 5 ton

  Łuparka LS520A to poziome urządzenie stworzone z myślą o prywatnych użytkownikach, służy do przygotowania opału. Jeśli jesteś posiadaczem kominka i uwielbiasz spędzać wieczory przy blasku płomieni a jednym minusem posiadania jest łupanie drewna to owo urządzenie jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.Mobilność łuparki MasterCut pozwalają na łatwy transport i przechowywanie urządzenia. Wspomniana wyżej łuparka świetnie poradzi sobie z przygotowywaniem opału nie tylko do kominka ale również do pieca. Rąbanie drewna tradycyjną siekierą jest bardzo uciążliwe i męczące dlatego łuparka jest idealnym rozwiązaniem by zminimalizować wysiłek i oszczędzić swój czas.

 

  

 

 

Najważniejsze cechy:

  • Mocna, solidna i wytrzymała obudowa z odpornego metalu
  • Duże gumowe koła
  • Produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych odznacza się bezpieczeństwem, niezawodnością działania, wytrzymałością i odpornością na ciężką pracę
  • Gwarancja 2 lata

 

 

 

Dane techniczne:

 

Silnik - elektryczny 230V , 50Hz

Moc silnika - 1500w

Starter - Standard

Maks. dł. drewna - 52cm

Maks. śr. drewna - 25cm

Nacisk - 5t

Koła - gumowe

Waga - 42 kg