Kosiarki spalinowe z napędem

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Hortmasz LV50Z-G

Hortmasz LV50Z-G

LV50Z-G to kosiarka przeznaczona do koszenia średnich i większych ogrodów. Napędzana mocnym silnikiem SUBARU EA190V. Silnik ten został zaprojektowany i wykonany do pracy w ekstremalnych warunkach dla najbardziej wymagających użytkowników. Kosiarka posiada 4 funkcje pracy, duże łożyskowane koła i nóż szerokości 51 cm. Kosiarka wyposażona jest w świetny napęd francuskiej firmy General Transmissions.

More details

Nowe

1 529,00 zł

- +


 
Opis

LV50Z-G to wielofunkcyjna kosiarka z silnikiem dużej mocy. Przeznaczona do koszenia średnich i większych ogrodów. Napędzana mocnym silnikiem SUBARU EA190V. Silnik ten został zaprojektowany i wykonany do pracy w ekstremalnych warunkach dla najbardziej wymagających użytkowników. Kosiarka posiada 4 funkcje pracy, duże łożyskowane koła i nóż szerokości 51 cm. Kosiarka wyposażona jest w świetny napęd francuskiej firmy General Transmissions.

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY LV50Z-G

 

Rękojeści

Wygodne, ergonomiczne rękojeści z uchwytem pokrytym miękką otuliną.
Szybkozaciskowe uchwyty pozwalają na regulację wysokości i ułatwiają szybkie składanie/rozkładanie.

  

    

    

   

Obudowa

Tłoczona z blachy odpowiedniej grubości, posiada przetłoczenia boczne nadającej jej dodatkowej sztywności. Obudowa malowana proszkowo farbą w kolorze grafitowym z "efektem młotkowym", zapewnia bardzo dobre właściwości estetyczne i dużą trwałość.

   

 

   

 

 

Koła

Wszystkie koła łożyskowane z centralną regulacją wysokości koszenia.

 

  

 

 

Kosz

Duży, pojemny kosz na trawę. Zabudowana plastikiem górna część ogranicza ilość kurzu i zanieczyszczeń na operatora, dolna parciana zapewnia elastyczność i maksymalny przepływ powietrza dla lepszego napełnienia. Kosz wyposażony w wizjer napełnienia.

 

   

 

 

Silnik

Silniki Subaru ze względu na swoją wyższą cenę są montowane w niewielu typach kosiarek. Jakością i parametrami znacznie się wyróżniają od pozostałych jednostek montowanych w kosiarkach.

 

 

    

 

 

Napęd

Napęd francuskiej firmy GT - General Transmission będącej liderem w produkcji napędów do kosiarek, jest gwarancją trwałości i niezawodności działania

 

   

 

 

Charakterystyka silnika

Subaru EA190V to jeden z najmocniejszych silników stosowanych do napędu kosiarek trawnikowych. Duża moc i wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie prędkości.

 

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE LV50Z-G

  

SILNIK

Producent Silnika – Subaru

Typ silnika - 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika - EA190V

Pojemność skokowa - 189cc

Pojemność miski olejowej - 0,6l

Pojemność zbiornika paliwa - 1,0l

UKŁAD NAPĘDOWY  

Rodzaj napędu - GT

Koła napędowe - Tylne

  

OBUDOWA

Materiał obudowy - Stal

Szerokość koszenia - 510mm

Zakres regulacji wysokości koszenia - 25-85mm

Regulacja wysokości koszenia - Centralna 

Łożyskowane koła - Tak