Kosiarki spalinowe bez napędu

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Hortmasz LV50T-G

Hortmasz LV50T-G

Kosiarka LV50T-G to wysokiej mocy, maszyna bez napędu z czterema funkcjami pracy. Kosiarka wyposażona jest w profesjonalny silnik Subaru EA190V do ekstremalnych warunków pracy. Subaru EA190V jest najmocniejszym z rodziny silników Subaru. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocnione pierścienie i tłok.

More details

Nowe

1 419,00 zł

- +


 
Opis

Kosiarka LV50T-G to wysokiej mocy, maszyna bez napędu z czterema funkcjami pracy. Może pracować w funkcji zbierania do kosza, mulczowania, wyrzutu bocznego lub tylnego. Kosiarka wyposażona jest w profesjonalny silnik Subaru EA190V. Seria silników EV została zaprojektowana i wykonana dla wymagających użytkowników i ekstremalnych warunków pracy. Silnik wykonany w technologi OHC z wałkiem rozrządu umieszczonym w głowicy i napędzanym łańcuchem. Subaru EA190V jest najmocniejszym z rodziny silników Subaru. Jednostki te charakteryzuje cichsza praca oraz większa moc niż jednostki konkurencji. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocnione pierścienie i tłok. Posiadają opatentowany system dekompresji ułatwiający rozruch.

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY LV50T-G

 

Rękojeści

Wygodne, ergonomiczne rękojeści z uchwytem pokrytym miękką otuliną.
Szybkozaciskowe uchwyty pozwalają na regulację wysokości i ułatwiają szybkie składanie/rozkładanie.

  

    

    

   

Obudowa

Tłoczona z blachy odpowiedniej grubości, posiada przetłoczenia boczne nadającej jej dodatkowej sztywności. Obudowa malowana proszkowo farbą w kolorze grafitowym z "efektem młotkowym", zapewnia bardzo dobre właściwości estetyczne i dużą trwałość.

   

 

   

 

 

Koła

Wszystkie koła łożyskowane z centralną regulacją wysokości koszenia.

 

  

 

 

Kosz

Duży, pojemny kosz na trawę. Zabudowana plastikiem górna część ogranicza ilość kurzu i zanieczyszczeń na operatora, dolna parciana zapewnia elastyczność i maksymalny przepływ powietrza dla lepszego napełnienia. Kosz wyposażony w wizjer napełnienia.

 

   

 

 

Silnik

Silniki Subaru ze względu na swoją wyższą cenę są montowane w niewielu typach kosiarek. Jakością i parametrami znacznie się wyróżniają od pozostałych jednostek montowanych w kosiarkach.

 

 

    

 

 

Wykres mocy

Subaru EA190V to jeden z najmocniejszych silników stosowanych do napędu kosiarek trawnikowych. Duża moc i wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie prędkości.

 

 

 

DANE TECHNICZNE LV50T-G

  

SILNIK

Producent Silnika – Subaru

Typ silnika - 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika - EA190V

Pojemność skokowa - 189cc

Pojemność miski olejowej - 0,6l

Pojemność zbiornika paliwa - 1,0l

UKŁAD NAPĘDOWY  

Rodzaj napędu - brak

Koła napędowe - brak

  

OBUDOWA

Materiał obudowy - Stal

Szerokość koszenia - 510mm

Zakres regulacji wysokości koszenia - 25-85mm

Regulacja wysokości koszenia - Centralna 

Łożyskowane koła - Tak