Kosiarki spalinowe bez napędu

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Hortmasz LV46T-A1

Hortmasz LV46T-A1

Kosiarka LV46T-A1 to wysokiej klasy maszyna 4w1. Kosiarka wyposażona jest w profesjonalny silnik Subaru EA175V do ekstremalnych warunków pracy. Silniki Subaru EA charakteryzuje łatwiejszy rozruch, cichsza praca oraz większa moc niż jednostki konkurencji. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.

 

More details

Nowe

1 440,00 zł

- +


 
Opis

Kosiarka LV46T-A1 to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w profesjonalny silnik Subaru EA175V. Seria silników EV została zaprojektowana i wykonana dla wymagających użytkowników i ekstremalnych warunków pracy. Silnik wykonany w technologi OHC z wałkiem rozrządu umieszczonym w głowicy i napędzanym łańcuchem. Silniki Subaru EA charakteryzuje łatwiejszy rozruch, cichsza praca oraz większa moc niż jednostki konkurencji. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY LV46T-A1

 

Rękojeści

Wygodne, ergonomiczne rękojeści z uchwytem pokrytym miękką otuliną.
Szybkozaciskowe uchwyty pozwalają na regulację wysokości i ułatwiają szybkie składanie/rozkładanie.

  

    

    

   

Obudowa

Tłoczona z blachy odpowiedniej grubości, posiada przetłoczenia boczne nadającej jej dodatkowej sztywności. Obudowa malowana proszkowo farbą w kolorze grafitowym z "efektem młotkowym", zapewnia bardzo dobre właściwości estetyczne i dużą trwałość.

   

 

   

 

 

Koła

Wszystkie koła łożyskowane z centralną regulacją wysokości koszenia.

 

  

 

 

Kosz

Duży, pojemny kosz na trawę. Zabudowana plastikiem górna część ogranicza ilość kurzu i zanieczyszczeń na operatora, dolna parciana zapewnia elastyczność i maksymalny przepływ powietrza dla lepszego napełnienia. Kosz wyposażony w wizjer napełnienia.

 

   

 

 

Silnik

Silniki Subaru ze względu na swoją wyższą cenę są montowane w niewielu typach kosiarek. Jakością i parametrami znacznie się wyróżniają od pozostałych jednostek montowanych w kosiarkach.

 

 

   

 

 

DANE TECHNICZNE LV46T-A1

  

SILNIK

Producent Silnika – Subaru

Typ silnika - 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika - EA175V

Pojemność skokowa - 174cc

Pojemność miski olejowej - 0,6l

Pojemność zbiornika paliwa - 1,0l

UKŁAD NAPĘDOWY  

Rodzaj napędu - brak

Koła napędowe - brak

  

OBUDOWA

Materiał obudowy - Stal

Szerokość koszenia -460mm

Zakres regulacji wysokości koszenia - 25-85mm

Regulacja wysokości koszenia - Centralna 

Łożyskowane koła - Tak