Główna

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

ECHO Pilarka Spalinowa CS-590 o mocy 4,1 KM

ECHO Pilarka Spalinowa CS-590 o mocy 4,1 KM

Profesjonalna i wydajna Pilarka spalinowa ECHO CS-590 o mocy 4,1 KM.

Pilarka spalinowa ECHO CS-590 to maszyna, która wyznacza nowy standard wytrzymałości. Ta niezawodna pilarka posiada profesjonalny silnik dwusuwowy o pojemności 59,8 cm3 , który w połączeniu z niską wagą maszyny tworzy bardzo dobrą maszynę do pracy.

NAJLEPSZA CENA !!!

DZWOŃ !!! 662-184-436

More details

CS-590
Nowe

2 399,00 zł

- +


 
Opis

Poznaj ECHO CS-590

Pilarka spalinowa ECHO CS-590 posiada system G-Force Engine Air Pre-Cleaner ™, który znacząco przedłuża żywotność silnika poprzez usuwanie brudu, oraz filtr powietrza o dużej wytrzymałości który dzięki zastosowaniu beznarzędziowego dostępu do niego jest łatwo dostępny. Ponadto napinacz łańcucha z bocznym dostępem umożliwia jego szybką regulację. Z dodatkowych walorów maszyny na uwagę zasługują także: cyfrowy system zapłonu, zawór dekompresyjny, sprężynowy układ antywibracyjny, olejarkę napędzaną sprzęgłem, dwupunktowy układ hamulcowy oraz półprzezroczysty zbiornik paliwa./;

Przedłużona Gwarancja

Profesjonalne produkty ECHO spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu cieszą się wysoką niezawodnością i wieloletnią trwałością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom bezpłatną możliwość skorzystania z pakietu przedłużonej Gwarancji.

Okres przedłużonej Gwarancji zależny jest od formy zakupu maszyny. Rozróżniamy dwie możliwości dokonania zakupu: pierwszą jest zakup na Fakturę VAT (popularnie nazywany zakupem na firmę), drugą możliwością jest zakup konsumencki poparty paragonem (popularnie nazywany zakupem przez osobę prywatną).

Standardową 2-letnią Gwarancję Konsumencką przedłużamy do 5 lat!
Standardową Gwarancję dla Firm wynoszącą 1 rok przedłużamy aż do 2 lat!

Dane Techniczne :

- Pojemność silnika - 59,8 cm3

- Moc użytkowa - 4,1 KM

- Waga bez płynów - 6,0 KG

- Pojemność zbiornika paliwa - 0,64 L

- Pojemność zbiornika oleju - 0,3 L

- Maksymalne zużycie paliwa - 1,64 L/h

- Rodzaj łańcucha tnącego - 3/8" . 1,5 mm