Główna

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Pompa zanurzeniowa GARDENA 7000 250W

Pompa zanurzeniowa GARDENA 7000 250W

Profesjonalna i wydajna Pompa zanurzeniowa GARDENA 7000 250 W

More details

Nowe

399,00 zł

- +


 
Opis

Wygodna i wydajna - do przepompowywania i wypompowywania brudnej wody

Czasami woda trafia tam, gdzie nie powinna. Na przykład w przypadku zalania piwnicy lub pralni. Czasami trzeba też po prostu wypompować wodę lub przepompować ją w inne miejsce. GARDENA Classic pompa zanurzeniowa 7000 to optymalna pompa do szybkiego pompowania czystej lub lekko zanieczyszczonej wody o średnicy ziarna zanieczyszczeń do 5 mm. Regulowana podstawa umożliwia wypompowywanie wody z płaskich powierzchni do poziomu 1 mm. W wyniku wypompowania niemal całej wody podłoga pozostaje prawie sucha - wystarczy ją tylko wytrzeć. Dzięki kablowi przyłączeniowemu o długości 10 m praktyczna i wytrzymała pompa ma uniwersalne zastosowanie - także na dużych głębokościach. Wyłącznik pływakowy umożliwia automatyczne włączanie i wyłączanie pompy. Dzięki uchwytowi na kabel wyłącznika pływakowego można zmieniać oraz precyzyjnie regulować poziomy włączania i wyłączania. W razie potrzeby można także włączyć na stałe ręczny tryb pracy za pośrednictwem wbudowanego uchwytu. Solidna obudowa wykonana z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, zoptymalizowany wirnik pompy oraz cichy, niewymagający konserwacji silnik kondensatorowy z wyłącznikiem termicznym gwarantują długą żywotność. Uniwersalne złącze umożliwia podłączanie do pompy węży o średnicach 13 mm (1/2"), 16 mm (5/8"), 19 mm (3/4"), 25 mm (1") i 38 mm (1 1/2").

Funkcje:


Wypompowywanie wody do 1 mm

Regulowana podstawa umożliwia wypompowywanie wody do poziomu 1 mm. Niemal cała woda jest wypompowywana i zostaje prawie sucha podłoga do wytarcia.


Automatyczne i elastyczne

Aby zapewnić komfortową obsługę, włącznik pływakowy automatycznie włącza i wyłącza pompę w zależności od poziomu wody. Dzięki uchwytowi na kabel wyłącznika pływakowego można precyzyjnie i elastycznie regulować poziomy włączania i wyłączania.

Trwały ręczny tryb pracy

Bez problemu można włączyć ręczny tryb pracy na stałe. Wystarczy podłączyć włącznik pływakowy do urządzenia w pompie i gotowe.

Długi okres użytkowania

Zoptymalizowany wirnik pompy i wytrzymała obudowa gwarantują długą żywotność i bezproblemowe działanie.

Indywidualne podłączenie

Uniwersalne złącze umożliwia podłączanie węży o średnicy od 13 mm (1/2") do 38 mm (1 1/2").

Dane Techniczne :

-  Moc znamionowa to 250 W

- Maksymalna wydajność to 7000 l/h

- Maksymalne ciśnienie to 0,6 bar

- Maksymalna głębokość zanurzenia to 7 metrów

- Maksymalna wysokość podnoszenia to 6 metrów

- Maksymalna temperatura medium to 35 stopni C

- Waga to 4,3 kg

- Długość kabla wynosi 10 metrów