Główna

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Siewnik Uniwersalny GARDENA

Siewnik Uniwersalny GARDENA

Profesjonalny uniwersalny Siewnik GARDENA wykonany z wysokiej jakości materiałów

More details

Nowe

135,00 zł

- +


 
Opis

Równomierne rozprowadzanie materiału na obszarach średniej wielkości

Siewnik uniwersalny L GARDENA to optymalne narzędzie do wygodnego rozprowadzania nawozu i soli na obszarach średniej wielkości. Łatwą obsługę zapewnia uchwyt z funkcją otwierania/zamykania, pozwalający także ustawić ilość rozsypywanego materiału. Zasuwa z uszczelką pozwala pewnie zamknąć pojemnik, zabezpieczając przed przypadkowym rozsypaniem materiału, gdy urządzenie stoi w trakcie napełniania lub po użyciu. Specjalny walec rozsiewający siewnika uniwersalnego L GARDENA zapewnia równomierne i precyzyjne rozsypywanie materiału wyłącznie w miejscach określonych przez użytkownika. Siewnik można w prosty sposób oczyścić wodą.

Funkcje:

Wygodne dozowanie


Uchwyt z funkcją otwierania/zamykania umożliwia precyzyjne dozowanie materiału. Uchwyt pozwala dostosować ilość rozsypywanego materiału bez obciążania kręgosłupa użytkownika i konieczności schylania się.


Odporność na korozję i złamania

Siewnik wykonany jest z materiału odpornego na korozję i złamania, który można w prosty sposób oczyścić wodą.


Równomierne rozsiewanie

Specjalny walec wysiewający zapewnia równomierne rozsiewanie materiału. Zasuwa z uszczelką umożliwia pewne zamykanie pojemnika zabezpieczając przed przypadkowym rozsypaniem materiału po użyciu.


Możliwość pracy przez cały rok

Siewnika uniwersalnego L można używać do rozsiewania materiałów o cząstkach różnej wielkości: nawozów, nasion, granulatu, piasku i soli. Dzięki temu można go używać zarówno latem, jak i zimą.


Do pracy w każdym terenie

Dwa duże, wyprofilowane koła zapewniają dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.

Dane:

- Maksymalna powierzchnia trawnika to 400 m2

- Szerokość pracy to 0,45 m

- Pojemność pojemnika to 12,5 litra