Hortmasz TIG 6580 B&S o mocy 6,5 KM

Hortmasz TIG 6580 B&S o mocy 6,5 KM

Glebogryzarka spalinowa TIG 6580-BS to duża i mocna maszyna przeznaczona do pracy przy doprawianiu i przygotowaniu gleby oraz niszczeniu chwastów. Bardzo mocny silnik Briggs&Stratton bez problemu radzi sobie nawet z najtwardszą glebą. Zastosowany w glebogryzarce napęd łańcuchowo -pasowy gwarantuje trwałość układu, zabezpiecza przed przeciążeniem oraz umożliwia zmianę kierunku pracy.

 

More details

Nowe

1 860,01 zł

- +


 
Opis

HORTMASZ TIG 6580 B&S

Glebogryzarka spalinowa TIG 6580-BS to duża i mocna maszyn przeznaczona do pracy przy doprawianiu i przygotowaniu gleby oraz niszczeniu chwastów. Bardzo mocny i doskonale znany silnik Briggs&Stratton o pojemności 208 cc bez problemu radzi sobie nawet z najtwardszą glebą. Silniki serii 950 wykorzystywane są w milionach egzemplarzy maszyn budowlanych i ogrodniczych na całym świecie. Zbudowane w technologi OHV, z żeliwna tuleją cylindra niezawodnie pracują przez wiele lat. Zastosowany w glebogryzarce napęd łańcuchowo -pasowy gwarantuje trwałość układu, zabezpiecza przed przeciążeniem oraz umożliwia zmianę kierunku pracy.

  

 

  

NAJWAŻNIEJSZE CECHY TIG 6580

 

 

Silnik

Silnik serii 950 to bardzo mocna i trwała jednostka firmy Briggs & Stratton. Jest to największy w świecie producent silników stosowanych w maszynach ogrodniczych i budowlanych.

   

   

 

  

Przeniesienie napędu

Napęd w glebogryzarce TIG jest przenoszony z silnika przez przekładnię pasową a następnie łańcuchową. Przekładnia pasowa zabezpiecza przed chwilowym przeciążeniem i umożliwia zmianę kierunku pracy. Łańcuch w przekładni dolnej zapewnia trwałość i niezawodność działania.

   

 

 

Boczne tarcze

Boczne tarcze osłaniające rośliny przed zasypywaniem ziemią w wyposażeniu podstawowym maszyny.
 

 

 

DANE TECHNICZNE TIG 6580

SILNIK

Producent silnika: Briggs&Stratton

Typ silnika: 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika: 950

Pojemność: 208 cc

Moc znamionowa: 6,5 KM

Rodzaj silnika: górnozaworowy

Pojemność miski olejowej: 0,6 l

Pojemność paliwa/oleju: 3,1 l

Max. prędkość obrotowa silnika: 3600 obr/min

  

  

MOTYKI ROBOCZE

Ilość gwiazd roboczych: 6 (3 + 3)

Średnica gwiazdy roboczej: 330 mm

Max. głębokość pracy: 310 mm

Prędkość obrotowa motyk: 155 obr/min przy 3600 obr/min silnika

 

WYMIARY OGÓLNE

 Ciężar   - 60 kg