Glebogryzarki

Promocje

Ostatnio przeglądane

eRaty Santander Consumer Bank

Hortmasz X-GT65-2L Loncin
Taniej
140,00 zł

Hortmasz X-GT65-2L Loncin

Glebogryzarka przeznaczona do pracy w ogrodach, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych. Napęd na koła doskonale amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym. Koła ułatwiają również przetaczanie maszyny do miejsca pracy która wykonywana tą glebogryzarką jest lekka i efektywna. 

 

More details

Reduced price!
Nowe

2 185,00 zł

2 325,00 zł

- +


 
Opis

HORTMASZ X-GT65-2L

Wszechstronna i uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła. Przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo. Napęd na koła doskonale amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym. Koła ułatwiają również przetaczanie maszyny do miejsca pracy która wykonywana tą glebogryzarką jest lekka i efektywna. Wyposażenie modelu X-GT65-2L w mocny i niezawodny silnik LONCIN, bieg wsteczny czy regulację głębokości pracy, czyni z glebogryzarki X-GT65-2L bardzo wydajne urządzenie. Przygotowanie lub uprawa gleby stają się przy jej pomocy łatwe, szybkie i przyjemne.  

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY X-GT65-2L

 

 

Silnik

Silniki LONCIN G200F to doskonała jakość wykonania, niezawodność pracy, łatwość uruchamiania oraz obsługi. Powietrzny filtr olejowy zapewnia największą dokładność filtracji w zapylonym środowisku pracy.

   

   

 

  

Napęd na koła

Sprawia, że maszyna nie szarpie, doskonale amortyzując siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym.

   

 

 

Biegi

Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia.
 

 

  

 

 

 

DANE TECHNICZNE X-GT65-2L

SILNIK

Producent silnika: Loncin

Typ silnika: 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika: G200F

Rodzaj silnika: górnozaworowy

Pojemność miski olejowej: 0,6 l

Pojemność paliwa/oleju: 3,6 l

Max. prędkość obrotowa silnika: 3600 obr/min

  

  

MOTYKI ROBOCZE

Ilość gwiazd roboczych: 4 (2 + 2)

Średnica gwiazdy roboczej: 350 mm

Max. głębokość pracy: 350 mm

 

WYMIARY OGÓLNE

 Ciężar   - 80 kg