Hortmasz TIG 6580-1 Loncin

Hortmasz TIG 6580-1 Loncin o mocy 5,5 KM

Glebogryzarka spalinowa TIG 6580-1 to duża i mocna maszyna przeznaczona do pracy przy doprawianiu i przygotowaniu gleby oraz niszczeniu chwastów. Mocny silnik górnozaworowy Loncin o pojemności 196 cc bez problemu radzi sobie nawet z najtwardszą glebą. Napęd łańcuchowo pasowy gwarantuje trwałość maszyny, zabezpiecza przed przeciążeniem oraz umożliwia zmianę kierunku pracy.

 

More details

Nowe

1 368,99 zł

- +


 
Opis

HORTMASZ TIG 6580-1

Glebogryzarka spalinowa TIG 6580-1 to duża i mocna maszyna przeznaczona do pracy przy doprawianiu i przygotowaniu gleby oraz niszczeniu chwastów. Mocny silnik górnozaworowy Loncin o pojemności 196 cc bez problemu radzi sobie nawet z najtwardszą glebą. Silnik G200F to bardzo dobra i trwała jednostka napędowa, sprawdzona w milionach maszyn na całym świecie. Charakteryzuje się łatwym rozruchem i dużą mocą. Silnik posiada żeliwna tuleję cylindra i bardzo dobry filtr powietrzny dostosowany do pracy w dużym zapyleniu. Napęd łańcuchowo pasowy zastosowany w glebogryzarce gwarantuje trwałość maszyny, zabezpiecza przed przeciążeniem oraz umożliwia zmianę kierunku pracy.

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY  TIG 6580-1

 

 

 

Silnik

Górnozaworowy silnik Loncin OHV G200F o mocy 6,5 KM, to nowoczesna i niezawodna jednostka, która doskonale daje sobie radę w każdych warunkach.

   

   

 

  

Przeniesienie napędu

Napęd w glebogryzarce TIG jest przenoszony z silnika przez przekładnię pasową a następnie łańcuchową. Przekładnia pasowa zabezpiecza przed chwilowym przeciążeniem i umożliwia zmianę kierunku pracy. Łańcuch w przekładni dolnej zapewnia trwałość i niezawodność działania

   

 

 

Boczne tarcze

Boczne tarcze osłaniające rośliny przed zasypywaniem ziemią w wyposażeniu podstawowym maszyny
 

 

 

DANE TECHNICZNE  TIG 6580-1

SILNIK

Producent silnika: Loncin

Typ silnika: 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika: G200F

Rodzaj silnika: górnozaworowy

Pojemność silnika: 196 cc

Moc znamionowa: 5,5 KM

Pojemność miski olejowej: 0,6 l

Pojemność paliwa/oleju: 3,6 l

Max. prędkość obrotowa silnika: 3600 obr/min

  

  

MOTYKI ROBOCZE

Ilość gwiazd roboczych: 6 (3 + 3)

Średnica gwiazdy roboczej: 330 mm

Max. głębokość pracy: 310 mm

Prędkość obrotowa motyk: 155 obr/min przy 3600 obr/min silnika

 

 

WYMIARY OGÓLNE

 Ciężar   - 60 kg