Hortmasz BK-30 LONCIN

Hortmasz BK-30 Loncin o mocy 2,2 KM

Glebogryzarka spalinowa BK-30 to maszyna przeznaczona do pracy przy uprawach międzyrzędowych, pracy w szklarniach, tunelach i średniej wielkości ogrodzie. Silnik Loncin LC154F gwarantuje wystarczającą moc do sprawnej pracy maszyny. Maszyna charakteryzuje się z łatwym rozruchem i niskim spalaniem. Silnik wyposażony w żeliwną tuleję cylindra i kuty wał korbowy.

 

More details

Nowe

1 184,99 zł

- +


 
Opis

HORTMASZ BK-30 LONCIN

Glebogryzarka spalinowa BK-30 to kompaktowa maszyna przeznaczona do pracy do uprawach międzyrzędowych, pracy w szklarniach, tunelach i średniej wielkości ogrodzie. Silnik górnozaworowy Loncin LC154F gwarantuje wystarczającą moc do sprawnej pracy maszyny. Jednostka ta charakteryzuje się z łatwym rozruchem i niskim spalaniem. W celu zwiększenia trwałości, silnik został wyposażony w żeliwną tuleję cylindra i kuty wał korbowy.

 

 

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY  BK-30 LONCIN

  

 

 

Silnik

Loncin LC154F to nowoczesna jednostka napędowa wykonana w technologii OHV, gwarantującej niższą temp. pracy, większa moc oraz niższe spalanie. Wysoką trwałość silnika zapewnia żeliwna tuleja cylindra oraz kuty wał korbowy.

 

 

 

  

  

  

Budowa glebogryzarki

Niska masa maszyny, zwrotna kompaktowa konstrukcja nie wymagają od operatora takiego wysiłku jak duża ciężka glebogryzarka. BK-30 jest lekka i łatwa w manewrowaniu. Doskonała do pracy w międzyrzędziach.

  
 

 

 

 

DANE TECHNICZNE  BK-30 LONCIN

SILNIK

Producent silnika: Loncin

Typ silnika: 4 suwowy, chłodzony powietrzem

Seria silnika: LC154F

Rodzaj silnika: górnozaworowy

Pojemność silnika: 87 cc

Moc znamionowa: 2,2 KM/3600 obr/min

Pojemność paliwa/oleju: 1,0 l./0,35 l.

Max. prędkość obrotowa silnika: 3600 obr/min

  

  

MOTYKI ROBOCZE

Ilość gwiazd roboczych: 6 (3 + 3)

Średnica gwiazdy roboczej: 240 mm

Max. głębokość pracy: 220 mm

Prędkość obrotowa motyk: 180 obr/min przy 3600 obr/min silnika

 

 

WYMIARY OGÓLNE

 Ciężar   - 35 kg