Kosiarki automatyczne

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarki automatyczne 

Kosiarki automatyczne
 • 4 999,00 zł

  Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna do efektywnego koszenia trawy na otwartych przestrzeniach. Przeznaczona do mniejszych trawników, a także do obsługi zbocza o nachyleniu do 25%. Jest łatwa w użyciu i oferuje personalizację ustawień. Obudowa w kolorze białym dostępna jako opcja.

 • 7 349,00 zł

  Wydajna 4-kołowa kosiarka automatyczna do większych i bardziej złożonych trawników. Inteligentna technologia automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. 

 • 8 450,00 zł

  Zaawansowana 4-kołowa kosiarka do większych i bardziej złożonych trawników. Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umożliwia punktowe koszenie obszarów z wyższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia.

 • 10 059,00 zł

  Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia wymagających trawników. Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umożliwia punktowe koszenie obszarów z wyższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. 

 • 12 100,00 zł

  Duża kosiarka automatyczna z wieloma funkcjami. Wyposażona w system GPS umożliwiającemu koszenie najbardziej złożonych i wymagających trawników. Przeznaczona do koszenia większych powierzchni, a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 45%.