Kosiarki

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarki 

Kosiarki

Kosiarki Husqvarna to profesjonalne maszyny ogrodnicze do ogrodów o małej, średniej i dużej powierzchni. Koszenie trawnika przy pomocy kosiarki Husqvarna jest szybkie i przyjemne. Dzięki czemu trawnik w domowym lub firmowym ogrodzie jest zawsze zadbany. Duży wybór kosiarek Husqvarna pozwala na dobór urządzenia o odpowiednich parametrach dostosowanych do konkretnych powierzchni  i wymagań użytkowników. Kosiarki Husqvarna wyposażone są w dodatkowe elementy, które ułatwiają i przyśpieszają prace w ogrodzie.

 • 3 299,00 zł

  Kosiarka LC356 AWD z systemem  AutoWalk2 ™ oraz dużym, pojemny koszem. Wyposażona w specjalne tryby, które pozwalają na 3 rodzaje koszenia. Kosiarka LC356 AWD znajduje zastosowanie na wymagającym pagórkowatym terenie oraz w miejscach mocno zarośniętych wysoką trawą. Podwozie kosiarki powstało ze spawanej stali, zastosowano w niej doskonały OHC silnik oraz...

 • 3 699,00 zł

  Lekka kosiarka idealna do obsługi klubów sportowych, dla rolników oraz profesjonalistów poszukujacych kompaktowych rozwiazań. Zbudowana z wysokiej jakości komponentów zapewniających długotrwałą wydajność. Posiada szereg funkcji, które zwiększają komfort i łatwość obsługi. 

 • 4 199,00 zł

  Lekka i kompaktowa ale solidna kosiarka z mocnym silnikiem, dużym zbiornikiem paliwa i aluminiowymi kołami z gumowymi oponami. Idealny wybór dla profesjonalistów oczekujących niezawodnej jakości, długotrwałej wydajności i doskonałych rezultatów za przystępną cenę.  

 • 4 249,00 zł

  LB 553S e to kosiarka przeznaczona do użytku profesjonalnego. Zaprojektowana, by zapewnić jak najlepszą ergonomię pracy operatora i doskonały efekt koszenia. Bardzo łatwe ustawianie wysokości koszenia dzięki jednej, sprężynowej dźwigni. Napęd na przednie koła dla lepszego sterowania maszyną. Lekkie koła z aluminium z podwójnymi łożyskami kulkowymi i...

 • 1 890,00 zł

  Kosiarka spalinowa z napędem FD51S/4/BS675IS_HW  firmy MasterCut

 • 899,00 zł

  Kosiarka spalinowa pchana  CJ56P/2/LC159