Kosiarki

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarki 

Kosiarki

Kosiarki Husqvarna to profesjonalne maszyny ogrodnicze do ogrodów o małej, średniej i dużej powierzchni. Koszenie trawnika przy pomocy kosiarki Husqvarna jest szybkie i przyjemne. Dzięki czemu trawnik w domowym lub firmowym ogrodzie jest zawsze zadbany. Duży wybór kosiarek Husqvarna pozwala na dobór urządzenia o odpowiednich parametrach dostosowanych do konkretnych powierzchni  i wymagań użytkowników. Kosiarki Husqvarna wyposażone są w dodatkowe elementy, które ułatwiają i przyśpieszają prace w ogrodzie.

 • 1 239,00 zł

  HUSQVARNA LC140 łatwa w obsłudze kosiarka, przeznaczona do mniejszych trawników. Wyposażona w solidny silnik Briggs&Stratton,solidne stalowe urządzenie tnące i miękki uchwyt, centralną regulację wysokości koszenia i koła z łożyskami kulkowymi.

 • 1 439,00 zł

  HUSQVARNA LC140S łatwa w obsłudze kosiarka z napędem , przeznaczona do mniejszych trawników. Wyposażona w solidny silnik Briggs&Stratton, solidne stalowe urządzenie tnące i miękki uchwyt, centralną regulację wysokości koszenia i koła z łożyskami kulkowymi.

 • 1 699,00 zł

  Kosiarka tradycyjna o szerokiej, solidnej, stalowej obudowie. Oferuje dwa różne systemy koszenia: zbieranie i funkcję BioClip (rozdrabnianie). Inne udogodnienia to duże tylne koła ułatwiające manewrowanie oraz pojemny kosz na trawę.

 • 1 959,00 zł

  Mocna i solidna kosiarka z napędem własnym, o wysokiej wydajności oraz z opcją BioClip, bądź wyrzutem bocznym. Napęd na koła przednie oraz duże koła tylne zapewnia poręczność i łatwość użytkowania. Inne udogodnienia to solidne koła z łożyskami kulkowymi oraz ergonomiczny, wyściełany uchwyt, który można składać, co ułatwia przechowanie oraz transport....

 • 1 649,00 zł

  Wygodna, łatwa w obsłudze kosiarka, oferująca doskonałą wydajność koszenia i najwyższej klasy rezultaty zbierania. Posiada solidną obudowę z kompozytu, opcje zbierania i tylnego wyrzutu, ergonomiczny uchwyt i pałąki bezpieczeństwa, łatwą regulację składanego uchwytu oraz kolektor z zabezpieczeniem przed pyleniem.   PROMOCJA  RATY 10 x 0%

 • 1 849,00 zł

  Kosiarka z napędem własnym do łatwego i wygodnego koszenia. Posiada ergonomiczny uchwyt, pałąki bezpieczeństwa, łatwą regulację wysokości koszenia, kolektor z zabezpieczeniem przed pyleniem oraz odporną na korozję i wytrzymałą obudowę z kompozytu.  

 • 1 749,00 zł

  LB 248S to kosiarka, dzięki której uzyskasz fantastyczny wygląd trawnika. Posiada funkcję rozdrabniania oraz boczny wyrzut jako alternatywna metoda koszenia. Wyposażona w funkcję AutoWalk ™ 2, która pozwala na wygodną kontrolę prędkości. Łatwo można manewrować kosiarką wokół przeszkód, jednocześnie kontrolując jej prędkość. NAJLEPSZA CENA  !!! DZWOŃ !!!:...

 • 2 249,00 zł

  Kosiarka dla użytkowników oczekujących pierwszorzędnych rezultatów. Regulacja prędkości oraz ustawienia składanych uchwytów oraz proste ustawianie wysokości koszenia.

 • 2 649,00 zł 2 749,00 zł
  Reduced price!

  Kosiarki dla użytkowników oczekujących pierwszorzędnych rezultatów. Regulacja prędkości oraz ustawienia składanych uchwytów oraz proste ustawianie wysokości koszenia.Wyposażono w funkcję InStart™- elektryczny rozruch.

 • 2 990,00 zł

  Kosiarka LC 356V z koszem, posiada system TrioClip, czyli 3 tryby koszenia. Dodatkowe funkcje i systemy: TwinControl, BioClip®, AutoWalk2 ™  pozwalają na indywidualne dopasowanie pracy kosiarki. Kosiarka  LC 356V sprawdzi się w dużych ogrodach. Posiada trwałe podwozie ze stali oraz mocny i wydajny silnik OHC. NAJLEPSZA CENA  !!! DZWOŃ !!!: 662-184-436

 • 3 299,00 zł

  Kosiarka LC356 AWD z systemem  AutoWalk2 ™ Wyposażona w specjalne tryby, które pozwalają na 3 rodzaje koszenia. Kosiarka LC356 AWD znajduje zastosowanie na wymagającym pagórkowatym terenie oraz w miejscach mocno zarośniętych wysoką trawą. Podwozie kosiarki powstało ze spawanej stali, zastosowano w niej doskonały OHC silnik oraz napęd na 4 koła. NAJLEPSZA...

 • 3 699,00 zł

  Lekka kosiarka idealna do obsługi klubów sportowych, dla rolników oraz profesjonalistów poszukujacych kompaktowych rozwiazań. Zbudowana z wysokiej jakości komponentów zapewniających długotrwałą wydajność. Posiada szereg funkcji, które zwiększają komfort i łatwość obsługi.