Kosiarki spalinowe bez napędu

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarki spalinowe bez napędu 

Kosiarki spalinowe bez napędu

Kosiarka trawnikowa zajmuje najważniejszą pozycję wśród maszyn do utrzymania terenów zielonych. Nasza oferta obejmuje w tym segmencie kosiarki elektryczne i kosiarki spalinowe (pchane i samobieżne). Od lat dokładamy starań, by kosiarki z naszej oferty spełniały wszelkie oczekiwania klientów: rozbudowane funkcje pracy, dwudzielne kosze, trwałe malowane proszkowo obudowy czy łożyskowane koła to tylko część z elementów charakteryzujących kosiarki Hortmasz. W celu zapewnienia maksymalnej trwałości i niezawodności do napędu kosiarek wykorzystujemy elementy najlepszych firm: silniki Briggs&Stratton czy przekładnie General Transmission.

 • 1 440,00 zł

  Kosiarka LV46T-A1 to wysokiej klasy maszyna 4w1. Kosiarka wyposażona jest w profesjonalny silnik Subaru EA175V do ekstremalnych warunków pracy. Silniki Subaru EA charakteryzuje łatwiejszy rozruch, cichsza praca oraz większa moc niż jednostki konkurencji. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i...

 • 1 059,00 zł

  Kosiarka LV50T-A3 została stworzona dla użytkowników poszukujących wielofunkcyjnej, pchanej maszyny na mocnym niezawodnym silniku.Budowa kosiarki umożliwia koszenie trawy w 1 z 4 opcji (zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny). Maszyna została wyposażona w mocny i niezawodny silnik Loncin.  

 • 1 489,00 zł

  LV50T-BSA została stworzona dla użytkowników poszukujących wielofunkcyjnej maszyny na mocnym niezawodnym silniku. Budowa kosiarki umożliwia koszenie trawy w 1 z 4 opcji (zbieranie, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny). Maszyna została wyposażona w mocny, niezawodny silnik Briggs&Stratton z łatwym rozruchem w celu zapewnienia długiego, bezawaryjnego...

 • 1 419,00 zł

  Kosiarka LV50T-G to wysokiej mocy, maszyna bez napędu z czterema funkcjami pracy. Kosiarka wyposażona jest w profesjonalny silnik Subaru EA190V do ekstremalnych warunków pracy. Subaru EA190V jest najmocniejszym z rodziny silników Subaru. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocnione pierścienie i tłok.