Kosiarki spalinowe z napędem

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Kosiarki spalinowe z napędem 

Kosiarki spalinowe z napędem

Kosiarka trawnikowa zajmuje najważniejszą pozycję wśród maszyn do utrzymania terenów zielonych. Nasza oferta obejmuje w tym segmencie kosiarki elektryczne i kosiarki spalinowe (pchane i samobieżne). Od lat dokładamy starań, by kosiarki z naszej oferty spełniały wszelkie oczekiwania klientów: rozbudowane funkcje pracy, dwudzielne kosze, trwałe malowane proszkowo obudowy czy łożyskowane koła to tylko część z elementów charakteryzujących kosiarki Hortmasz. W celu zapewnienia maksymalnej trwałości i niezawodności do napędu kosiarek wykorzystujemy elementy najlepszych firm: silniki Briggs&Stratton czy przekładnie General Transmission.

 • 1 090,00 zł

  Kosiarka LV50Z-A3 to model zdecydowanie wyróżniający się na rynku kosiarek z napędem. Przy swojej niezwykle atrakcyjnej cenie kosiarka spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wielofunkcyjna obudowa umożliwia pracę w funkcji zbierania do kosza, mulczowania, wyrzutu bocznego lub tylnego. Nowoczesny, górnozaworowy silnik Loncin I/C o...

 • 1 029,00 zł

  LV50-C4 to lekka, kompaktowa maszyna napędzana silnikiem Briggs&Stratton. Obudowa i nóż dostosowane do pracy w trybie wyrzutu bocznego lub mulczowania. Łożyskowane koła, centralna regulacja wysokości koszenia, miękki dobrze wyprofilowany uchwyt z manetką sterowania silnikiem to elementy budowy i wyposażenia zapewniające wyjątkowy komfort pracy. 

 • 1 359,00 zł

  LV56-C1 to bardzo wydajna kosiarka przeznaczona do koszenia dużych powierzchni. Szeroka na 56 cm obudowa, mocny silnik Briggs&Stratton i duże łożyskowane koła klasyfikują tą maszynę do użytku profesjonalnego. Kosiarka może pracować w trybie mulczowania lub wyrzutu bocznego. Silnik wyposażone jest w system ReadyStart ułatwiający rozruch.

 • 969,00 zł

  Kosiarka LV43T4 o szerokości roboczej 41 cm, jest przeznaczona do koszenia niewielkich trawników oraz wykaszania wąskich przestrzeni na rabatach czy między krzewami. Zwarta, lekka i wąska budowa ułatwia manewrowanie kosiarką w trudno dostępnych miejscach. Silnik Briggs&Stratton serii 450E zapewnia optymalną wydajność podczas pracy i gwarantuje długi...

 • 859,00 zł

  LV46T-C6 to połączenie funkcjonalności zapewnionej przez 4 sposoby pracy kosiarki i niezawodności napędu gwarantowanego silnikiem Loncin. Kosiarka posiada łożyskowane koła i centralną regulację wysokości pracy. Przeznaczona jest do średniej wielkości ogrodów.

 • 1 009,00 zł

  Model LV46T-A3 to wysokiej klasy kosiarka 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w pojemny kosz na trawę, zbudowany z górnej części plastikowej i dolnej parcianej. Zastosowany w niej silnik zapewnia maksymalną niezawodność działania i komfort pracy.

 • 1 029,00 zł

  Model DY182-140PM to wysokiej klasy kosiarka 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w pojemny kosz na trawę, zbudowany z górnej części plastikowej i dolnej parcianej. Silnik Briggs&Stratton serii 500E zapewnia maksymalną niezawodność działania i komfort pracy. 

 • 1 199,00 zł

  Model LV46T-BSA to wysokiej klasy kosiarka 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w pojemny kosz na trawę, zbudowany z górnej części plastikowej i dolnej parcianej. Silnik Briggs&Stratton serii 500E zapewnia maksymalną niezawodność działania i komfort pracy. 

 • 1 469,00 zł

  Model LV46Z-BSC to wysokiej klasy kosiarka 4w1. Charakteryzuje się mocnym, niezawodnym silnikiem na kompaktowej szerokości obudowie. Przeznaczona jest do pracy w średniej wielkości ogrodach z dużą ilością nasadzeń, rabat itp.. Silnik Briggs&Stratton 625E z łatwym system rozruchowym oraz niezawodna przekładnia napędowa GT zapewniają komfort pracy w...

 • 1 299,00 zł

  Model LV46Z-BSAE to kosiarka 4w1 z napędem. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do  kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w pojemny kosz na trawę, zbudowany z górnej części plastikowej i dolnej parcianej. Silnik Briggs&Stratton oraz przekładnia napędu General Transmissions zapewniają maksymalną niezawodność...

 • 1 069,00 zł

  Model LV46Z-A3 to wysokiej klasy kosiarka 4w1 z napędem. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do  kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w pojemny kosz na trawę, zbudowany z górnej części plastikowej i dolnej parcianej. Silnik Loncin oraz przekładnia napędu General Transmissions zapewniają maksymalną niezawodność...

 • 939,00 zł

  LV46Z-C6 to kosiarka z napędem będąca połączeniem funkcjonalności zapewnionej przez 4 sposoby pracy i niezawodności działania gwarantowanego silnikiem Loncin. Kosiarka posiada łożyskowane koła i centralną regulacje wysokości pracy. Przeznaczona jest do średniej wielkości ogrodów.