Urządzenia akumulatorowe

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Urządzenia akumulatorowe  

Urządzenia akumulatorowe

Urządzenia bateryjne Husqvarna to seria wysokowydajnych maszyn napędzanych mocnym akumulatorem Li-ion 36V. Akumulator w połączeniu ze specjalnie opracowanym silnikiem bezszczotkowym daje wyniki podobne do naszych maszyn spalinowych. Akumulator można szybko wymieniać między urządzeniami aby uniknąć przestojów.

 • 1 999,00 zł

  Profesjonalna i wydajna Podkrzesywarka Akumulatorowa Husqvarna 530iP4  Najlepsza cena!!! Dzwoń!!! 662-184-436

 • 1 979,00 zł

  Dla profesjonajlnych użytkowników wymagających lekkiej, prostej w użyciu, wydajnej pilarki z górnym uchwytem. Idealna dla arborystów. Solidna pilarka z doskonałą ergonomią i wysoką prędkością łańcucha.

 • 1 699,00 zł

  Dobrze wyważona, wygodna i wydajna profesjonalna dmuchawa akumulatorowa. Niski poziom hałasu umożliwia pracę w miejscach wymagających ciszy.

 • 1 349,00 zł

  Lekka, łatwa w obsłudze dmuchawa akumulatorowa. Dzięki intuicyjnym przyciskom na klawiaturze uruchomisz urządzenie natychmiast a funkcja blokady obrotów pozwala skupić się wyłącznie na oczyszczaniu powierzchni z liści i śmieci.  

 • 1 099,00 zł

  Cicha, lekka i bardzo prosta w obsłudze pilarka. Idealna dla stolarzy, sadowników oraz innych wymagających użytkowników. Wyposażona w trwały bezszczotkowy silnik oraz napinacz łańcuch nie wymagający narzędzi.  

 • 1 699,00 zł

  Dla profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują lekkiej pilarki o wysokiej wydajności. Idealna dla stolarzy, pracowników leśnych czy aroborystów. Cechuje ją doskonała ergonomia i wydajność oraz wysoka prędkość łańcucha.

 • 1 419,00 zł

  Cicha, lekka i bardzo prosta w obsłudze pilarka. Idealna dla stolarzy, sadowników oraz innych wymagających użytkowników. Wyposażona w trwały bez szczotkowy silnik oraz napinacz łańcuch nie wymagający narzędzi.

 • 729,00 zł

  Ciche, lekkie, idealnie wyważone i proste w obsłudze nożyce do żywopłotu dla wymagających użytkowników, ogrodników i osób zajmujących się pielęgnacją zieleni.

 • 1 699,00 zł

  Lekkie, ciche, zasilane akumulatorem nożyce do żywopłotu do użytku profesjonalnego z dwustronną listwą tnącą o długości 60cm. Innowacyjny silnik i nowy mocny akumulator pozwalają zmaksymalizować czas pracy. Regulowany tylny uchwyt ułatwia cięcie boków i wierzchołków żywopłotów.

 • 1 499,00 zł

  Lekka, wydajna podkaszarka z uchwytem kierowniczym dla profesjonalnych użytkowników. Idealna dla ogrodników i osób zajmujących się pielęgnacją zieleni. Doskonała ergonomia i wyważenie, głowica obracająca się w 2 kierunkach oraz wytrzymały bezszczotkowy silnik. W zestawie wygodne szelki.

 • 19 849,00 zł

  Rider akumulatorowy Husqvarna to pierwsza samojezdna kosiarka zasilana akumulatorem. Brak emisji spalin, niski poziom hałasu i czas pracy do 90 minut, w zależności od kondycji trawnika, to idealny wybór do ogrodów przydomowych na osiedlach domków jednorodzinnych. Otrzymujesz komfort i wydajność Ridera Husqvarna i nie przeszkadzasz sąsiadom.

 • 899,00 zł

  Profesjonalna i wydajna Podkaszarka Akumulatorowa Husqvarna 115iL Najlepsza cena!!! Dzwoń!!! 662-184-436