Traktorek ogrodowy

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Traktorek ogrodowy 

Traktorek ogrodowy

Traktorek ogrodowy firmy McCulloch to rozwiązanie dla średnich i dużych terenów zielonych. Traktorek ogrodowy McCulloch jest bardzo wydajną i mocną maszyną. Mcculloch traktorek ogrodowy z łatwością porusza się po dużych terenach, pielęgnując przy tym zieleń. Sklep Tomex-Ogrody oferuje różne modele traktorów ogrodowych firmy McCulloch. Traktorek ogrodowy Mcculloch - wybierz najlepszy dla siebie model lub skontaktuj się z nami, a my doradzimy.

 • 9 400,00 zł 9 900,00 zł
  Reduced price!

  Traktorek ogrodowy M145-97TC z silnikiem Briggs&Startton Power Built. Wydajny traktor ogrodowy z koszem, który można szybko opróżnić z siedziska. Na wyposażeniu znajduje się sterowana pedałem przekładnia Automatyczna Power Drive, która wpływa na komfortową pracę. Deflektor do wyrzutu tylnego i nakładka BioClip® - opcjonalnie.

 • 9 000,00 zł 9 500,00 zł
  Reduced price!

  Traktorek ogrodowy M125-97TC posiada zintegrowany, wydajny kosz zbierający trawę i liście. Komfort użytkowania zapewnia przekładnia hydrostatyczna sterowana pedałem oraz silnik Briggs&Startton Power Built. Model traktora M125-97TC może być doposażony w deflektor do wyrzutu tylnego i nakładkę BioClip®.

 • 7 990,00 zł

  Traktor ogrodowy M115-77TC o mocy 11,5KM z dużym koszem na liście i trawę, umieszczony z tyłu, bezpośrednio dostępnym z fotela kierowcy. Doskonałą pracę tego traktora ogrodowego zapewnia Briggs&Startton Power Built, to mocny silnik gwarantujący wydajną pracę. Traktor ogrodowy  M115-77TC jest zwrotny i ma mały promień skrętu.